Nevykęs „Supermenu“ persirengusio vyro triukas baigėsi fiasko: partrenkė autobusas

Brazilas humoristas Luizas Ribeiro de Andrade apsirengęs „Supermeno“ kostiumu juokais bandė stabdyti autobusą, kai užuot sustojęs autobusas jį partrenkė.

„Supermenu“ persirengęs komikas į eismo įvykį pakliuvo gegužės 30 dienos popietę, „blogai surežisuoto“ spektaklio metu. Luizas Ribeiro de Andrade, sceniniu pseudonimu „Supermenas“, autobuso buvo partrenktas savaitgalį, Brazilijos Barra dos Conquieros savivaldybėje, bandydamas nufilmuoti, kaip sustabdo priešais atvažiuojantį autobusą.

„Dabar jau žinau, kad esu padarytas iš plieno“

35 metų amžiaus komikas vaizdo įrašą pradėjo sakydamas: „Dabar jau žinau, kad esu padarytas iš plieno.“

Nuo galvos iki kojų apsirengęs klasikiniu raudonai mėlynu „Supermeno“ kostiumu, jis bandė savo antgamtines jėgas įrodyti ranka sustabdydamas autobusą. „Plieninis žmogus“ tvirtai stovėjo vidury gatvės ir laikė mikrofoną, o jo link dideliu greičiu judėjo autobusas, kuris jį ir partrenkė, rašoma dailystar.co.uk.

Kitą dieną Luizas vietos žiniasklaidai sakė, kad spektaklis buvo prastai surežisuotas, nes jis blogai apskaičiavo autobuso stabdymo kelią ir dėl to buvo partrenktas. Už eismo įvykį atsakomybę jis prisiėmė sau, sakydamas, kad autobuso stabdžiai buvo tvarkingi, ir dėkojo Dievui už tai, kad liko gyvas.

Luizas sakė: „Aš prisiimu atsakomybę už viską. Pats nuėjau į autobusų kompaniją, kad niekas nebaustų vairuotojo. Su stabdžiais jokių problemų nebuvo. Vairuotojas padarė, ką galėjo, bet aš pasielgiau netinkamai. Šį triuką darau dažnai, bet šį kartą viskas vos nesibaigė bloguoju, visa laimė, kad likau gyvas. Smūgio metu nieko nejaučiau. Buvau partrenktas dėl savo paties kaltės, čia tikrai įvyko Dievo stebuklas. Tuo metu tikrai įsikišo Dievas ir mane apsaugojo.“

Transporto kompanija „Setransp“ išleido pranešimą, kuriame pabrėžia, kaip svarbu laikytis kelių eismo taisyklių ir būti atsargiems.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų