• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Manisha ir Metaish Parmar šiandien pasirodė laidoje „Labas rytas, Britanija“, kurioje papasakojo, kaip prieš tris savaites atvykę pasiimti surogatinių dvynių į Ukrainą pateko į Rusijos invazijos sukeltą karą.

Manisha ir Metaish Parmar šiandien pasirodė laidoje „Labas rytas, Britanija“, kurioje papasakojo, kaip prieš tris savaites atvykę pasiimti surogatinių dvynių į Ukrainą pateko į Rusijos invazijos sukeltą karą.

REKLAMA

Britų pora Ukrainoje įstrigo po to, kai nuvyko aplankyti surogatinės motinos, kuri porai pagimdė dvynukus, kurių šie laukė 13 metų.

Manisha ir Metaish Parmar savo situaciją, turėjusią būti kaip vieną brangiausių prisiminimų gyvenime, kuomet pagaliau sutiko savo ilgai lauktus vaikučius, dabar apibūdino kaip „gyvą košmarą“.

Į Rytų Europos šalį pora atvyko prieš tris savaites, kuomet sulaukė žinios, jog gimdo jų surogatinė motina. Tačiau šiuo metu pora vis dar yra įstrigusi Ukrainoje, kur vyksta Rusijos invazija kartu su savo naujagimiais dvyniais bei tėvais.

Kalbėdama su BBC Radio 5 Live, ponia Parmar pasakojo: „Situacija nėra gera, vis girdime aidint sprogimus. Viskas absoliučiai traumuojama, niokojama. Esame be galo susirūpinę, nežinome, ką daryti. Niekur negalime eiti, tiesiog esame įstrigę Kijeve.“

REKLAMA
REKLAMA

Nors šiuo metu šeima slepiasi saugiai bute, tačiau kiekvieną kartą, kai suveikia apie oro pavojų pranešančios sirenos, jie yra priversti skubėti slėptis į slėptuvę, kuri apsaugotų nuo bombų.

REKLAMA

Moteris taip pat pridūrė: „Manėme, kad atvyksime čia ir pamatysime, kaip gimsta mūsų dvyniai ir išgyvensime geriausias mūsų gyvenimo akimirkas. 13 metų laukėme šios akimirkos, o dabar gyvename šiuo košmaru ir norime grįžti atgal į šalį.“

Kad tai pavyktų padaryti, Didžiosios Britanijos ambasada praneša, jog teks vykti 14 valandų per karo zoną, jog būtų galima susirinkti dokumentus išvykimui. Padėti šiuo metu Ukrainoje esantiems britų piliečiams, kaip nurodė užsienio reikalų tarnyba, yra ribotos galimybės.

REKLAMA
REKLAMA

Svarbiausias naujagimių saugumas 

Šiandien kalbėdama su „Labas rytas, Britanija“, ponia Parmar pasakė: „Manote, kad tokioje situacijoje jie susipras? Galėtų atsiųsti skubios pagalbos kelionės dokumentą elektroniniu būdu, ypač šios krizės metu, tačiau ne, jie to padaryti negali.“

Didžiosios Britanijos ambasada šeimai išdavė skubius kelionės dokumentus, tačiau jie šiuo metu yra Ukrainos vakaruose esančiame Lvovo mieste, iš kurio juos ir tektų pasiimti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ponia Parmar pasakojo: „Keliai yra visiškai užsikimšę, traukiniai taip pat visiškai užsikimšę, tad to padaryti su keturiais suaugusiais ir dvyniais – neįmanoma.“

Situaciją apsunkina ir tai, kad vienam automobiliui yra nustatytas 20 litrų limitas, kurio neužtenka šeimai nuvykti aštuonioms valandoms iki Lvovo. Šeima pabrėžia, kad joks taksi taip pat nevažiuos, rašoma mirror.co.uk.

Parmer vyras sakė: „Mes prašome Didžiosios Britanijos vyriausybės ir Jungtinės Karalystės ambasados ​​padėti mums kuo greičiau išeiti iš šios vietos. Įtampa auga ten, kur esame, o viskas, kas yra aplink mus skamba nesaugiai. Aplinka labai įtempta, mes akivaizdžiai bijome, nežinome, ko šiuo metu tikėtis.“

REKLAMA

Ponas Parmar pasakoja, kad kartu su savo tėvu vyko atsargiai į vietinį prekybos centrą ieškoti sauskelnių ir kitų kūdikiams būtinų daiktų.

Dėl labai ribotų atsargų jie taip pat pačiupo tai, ko gali prireikti ir suaugusiems. Neseniai dvynių sulaukę tėvai meldžiasi, kad svarbiausiai būtų tai, jog jų vaikai būtų saugūs.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų