Nausėdos tėtis papasakojo apie savo būklę: operacija truko 4 valandas

Prezidento tėčiui Antanui Nausėdai Kauno klinikose antradienį buvo atlikta širdies operacija. Naujienų portalui tv3.lt 91-erių metų sulaukęs vyras patikino, kad šiuo metu jaučiasi neblogai ir labai džiaugiasi, kad operacija praėjo sėkmingai.

Ponas Antanas Nausėda į medikus kreipėsi kiek anksčiau, pajutęs negalavimą, o prieš operaciją Kauno klinikų kardiologijos skyriuje jam buvo atlikti išsamūs tyrimai.

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su ponu Antanu, vyras patikino, kad šiuo metu jis jaučiasi gerai, o operacija praėjo iš tiesų sėkmingai:

„Dabar jaučiuosi labai gerai, operacija buvo pakankamai sudėtinga, truko apie keturias valandas. Dabar šiek tiek snaudimo stadijoje esu“.

Džiaugiasi dėl sėkmingos operacijos

Prezidento tėtis sako, kad kol kas nėra aišku, kiek jis dar laiko praleis ligoninėje, tačiau pats jis neslepia gerų emocijų:

„Nuotaika nebloga, esu patenkintas, kad viskas praėjo sėkmingai. Vakar ryte padarė operaciją, o popiet skausmų nejutau beveik jokių, kvėpavau normaliai, viskas labai gerai“, – su šypsena kalba vyras.

Ponas Antanas taip pat džiaugiasi, kad nors artimieji vyro aplankyti ligoninėje negali dėl paskelbto karantino, vis dėlto sūnaus Gitano skambučių jis sulaukia dažnai.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad į Kauno klinikų kardiologijos skyriaus specialistus Prezidento tėvas kreipėsi ir šių metų sausio mėnesį. Vėliau po gydymo ir reabilitacijos jis sugrįžo į namus.

„Mano tėtis yra kovotojas. O juo besirūpinantys gydytojai – auksarankiai“, – sakė Prezidentas.

Dažnai susiskambina

Naujienų portalas tv3.lt dar praėjusių metų rugpjūčio mėnesį kalbino prezidento tėtį. Tada jis atvirai papasakojo, kaip jaučiasi dėl pasikeitusių sūnaus pareigų.

Vyras neslepia – jo sūnus, tapęs prezidentu, yra itin užsiėmęs, vis keliauja po skirtingas šalis, daug dirba, todėl ir susitikimai tapo vis retesni. „Dažniau per televizorių matau negu gyvai susitikus. 

REKLAMA

Žinoma, mes susiskambiname. Paprastai kas antrą-trečią dieną. Jeigu aš jam paskambinu, bet jis nekelia, tai man būtinai perskambina vakare ir mes pasišnekame“, – vasarą tv3.lt sakė A.Nausėda.

Norėtų pristabdyti laiką

Pats Antanas sako neturintis kada liūdėti ir galvoti apie vienatvę bei prabėgusius metus. „Esu našlys, toks jau mano likimas, tačiau prie to priprantama.

Turiu daug darbų. Reikia sodybą prižiūrėti, sportuoju, daug judu. Susitaikiau su likimu ir tuo, kaip yra“, – kalbėjo pašnekovas. 

Primename, kad dar visai neseniai Antanas Nausėda TV3 žinių žurnalistus įsileido į savo namus bei aprodė aplinką, kurioje augo dabartinis šalies prezidentas. Sodyba prieš 10 metų pelnė gražiausios rajone titulą. 

Reportažą apie Nausėdos tėčio gyvenimą Klaipėdoje žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
D
Dangutė
2020-04-08 12:52:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažin ar tokio amžiaus eilinį žmogų operuotų , kai ligoninės rūpinasi tik COVID-19 sergančiais ? Tikrai ne ! Gerovės Lietuva ne kiekvienam
Atsakyti
-5

A
Arunas
2020-04-08 13:41:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
O man 48 metu tyrimus ir operacija atšaukė dėl karantino, kaip čia suprasti???!!
Atsakyti
-1

M
Mari
2020-04-08 13:04:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikatos ir dar graziu gyvenimo metu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų