Nausėdienė – elegancijos pavyzdys: pademonstravo išskirtinį skonį

Antradienį Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, „Valstybingumo erdvėje“, vyko Japonijos ambasados organizuoto nuotraukų konkurso „Sakuros Lietuvoje“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonija. Renginyje dalyvavo Diana Nausėdienė, Japonijos ambasadorius Shiro Yamasaki, bibliotekos direktorius profesorius Renaldas Gudauskas ir kultūros ministras Simonas Kairys.

9

„Lietuvoje žydi jau ne vienas sakurų sodas. Sakuros mūsų tautoms yra ir gamtos atgimimo, ir nuolat naujais žiedais pražystančios draugystės su Japonija simbolis, puošiantis Lietuvos ir Japonijos bendrystę bei žmonių bendradarbiavimą įvairiose srityse“, – sveikindama susirinkusiuosius sakė Diana Nausėdienė.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Diana Nausėdienė dalyvauja nuotraukų konkurso „Sakuros Lietuvoje“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje

Pirmoji šalies ponia D. Nausėdienė traukė akį sakuras primenančiu įvaizdžiu. Ji pasirinko švelniai rožinės spalvos dviejų dalių kostiumėliu. Pieštuko formos sijonas siekė kelius, o visumą puikiai išpildė  palaidinė su kuklia iškirpte.

Ji buvo apsiavusi klasikinius juodos spalvos aukštakulnius. Lengvai garbanoti plaukai elegantiškai krito ant pečių. Pirmoji šalies ponia įsivėrusi kuklius, bet elegantiškus perlinius auskarus ir pasipuošusi prie jo derančiu perliniu kaklo pakabučiu.

Pirmoji ponia pasveikino konkurso nugalėtoją Ksystofą Jankunecą ir įteikė jam apdovanojimą.

Diana Nausėdienė pasidžiaugė bendrais japonų ir lietuvių medikų projektais, padėkojo už Japonijos ambasadoriaus ir jo žmonos iniciatyvas plėtojant labdaros ir meno projektus, kurie suartina žmonių širdis, kultūrines bendruomenes ir universitetus.


Rašyti komentarą...
S
Senas dzukas
2021-06-15 19:59:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Super atrodo, ponia Diana, aplamai graži pora, Lietuvai ne gėda turėt tokia elegantiška prezidento šeima,
Atsakyti
-7

V
Vitalija
2021-06-16 06:02:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai yra puiku ir Dianai tinka tik dviejų dalių kostiumėlis.Nes suknelių nešiot jei neleidžia jos figūra.Ji atrodo puikiai ir elegantiškai.
Atsakyti
0

K
Ko čia galvoti
2021-06-16 08:03:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pamirštat maldeikienę...Va,čia tai bent "elegancija"...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų