REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

REKLAMA

Štai ką žada žvaigždės:

Avinas

Savaitės pradžia gali būti sunkoka (patartina pagarbiau žvelgti į kolektyvo nuomonę, net jei ji nėra teisinga), bet vėliau vidinė būsena vis labiau skatins veikti, veikti, veikti – galima sakyti, ką tik nori ir kaip tik nori. Gali būti gerų progų imtis piniginių reikalų ir net sulaukti naudos.  

Jautis

Jėgų bus vis daugiau, noro bei galimybių tvarkant dalykinius reikalus – irgi vis daugiau, tad ir naudos galima tikėtis vis daugiau. Beje, geras laikas (išskyrus savaitgalį) tvarkyti piniginius reikalus. Įsibėgėja palankus laikas svarbiems, sunkiems darbams namuose.  

Dvyniai

Būsite energingi, žvalūs, pilni sumanymų ir kūrybinės energijos. Puikiai seksis daryti tai, kas patinka, tačiau savaitgalį sėkmės procentas smarkiai sumažės. Labai smarkiai. Vis dar palankus metas tvarkyti piniginius, turtinius reikalus. Patiks judėti greitai.  

REKLAMA
REKLAMA

Vėžys

Noras su kuo nors dėl ko nors kovoti ar konkuruoti kažkur pradings, o noras atrodyti gražiai, pasimėgauti gyvenimo malonumais, galbūt sukurti ką mielo, gražaus – liks.  Puikus laikas puoselėti jausmus, nors šioje srityje būsite ganėtinai atsargūs. Drąsos atsiras tvarkant piniginius reikalus. 

REKLAMA

Liūtas

Būsite energingi, veiklūs, drąsūs ir linkę prie tikslo žengti tiesiai, nesidairant į šalis ir nesismulkinant dėl priemonių. Šalutinis tokios būsenos efektas gali būti neapdairumas. Bet labai geras laikas sportuojantiems – atrodys, kad laimėjimai patys jūsų ieško. Daug veiklos bus darbe.  

Mergelė

Gali gerokai padaugėti darbų darbe, profesijos srityje. Bet daugės ir energijos bei kūrybiškumo, todėl su visomis užduotimis susitvarkysite nesunkiai. Vis geresnis metas kelionėms, su užsieniu susijusiai veiklai, tačiau savaitės pradžia gali būti su kliūtimis.  

REKLAMA
REKLAMA

Svarstyklės

Tam tikras sujudimas gali būti darbe, profesijos srityje. Visgi, ypatinga sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų arba pramogų kūrimu. Palankus laikas veiklai, susijusiai su kelionėmis, užsieniu, bet sėkmė šioje srityje gali pradingti savaitgalį.  

Skorpionas

Nemažai darbo, svarbių užduočių gali būti darbe, profesijos srityje. Savaitės pradžia gali būti sunkoka, bet vėliau įsibėgėsite. Palankus metas kelionėms arba pramoginei su užsieniu susijusiai veiklai. Puikus laikas palaikyti dalykinius ryšius su svarbiais jums asmenimis.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Darbe darbų ne per daugiausia, užtai labai palankus metas palaikyti, puoselėti ryšius su svarbiais jums asmenimis – ir dalykinius, ir asmeninius. Įsibėgės ir palankus metas kelionei, ypač sportinio stiliaus, tokiai, kuri verčia įtempti jėgas, bet atsilygina puikiais nuotykiais.  

Ožiaragis

Gali būti, kad nestigs nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, kurių imtis reikės neatidėliojant. Palankus laikas rūpintis sveikatos reikalais, bet tik iki savaitgalio. Labai geras metas palaikyti ir puoselėti ryšius su svarbiais jums asmenimis. Nestigs ir nedidelių pramogų.  

REKLAMA

Vandenis

Linksmas, smagus metas – tikrai nestigs smagių pramogų ir asmeninės kūrybos. Tiesa, savaitgalį sėkmė šioje srityje gali būti abejotina, atsargumas, apdairumas šioje srityje labai praverstų. Nedidelių darbų gali būti namie. Santykiai su kai kuriais asmenimis gali pasidaryti įtempti.  

Žuvys

Intensyvus laikas – nemažai smagios veiklos gali būti namie, palankus metas įtraukti į ją ir šeimos narius. Kitose srityse irgi gali būti visokios veiklos, kurios imtis reikės neatidėliojant. Palankus metas intensyviai rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Ir, žinoma, nestigs smagių pramogų bei kūrybos – gyvenimas bus dar ir gražus. 

Su galva tau grynai ku kų
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų