REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pasak astrologės, Jaučiai, Skorpionai ir Vandeniai yra trys „savanaudiškiausi“ Zodiako ženklai. Tačiau tik vienas jų mano, kad yra „pusdievis Žemėje“.

Pasak astrologės, Jaučiai, Skorpionai ir Vandeniai yra trys „savanaudiškiausi“ Zodiako ženklai. Tačiau tik vienas jų mano, kad yra „pusdievis Žemėje“.

REKLAMA

Vakarų astrologijoje yra 12 Zodiako ženklų ir visi jie turi skirtingus asmenybės bruožus ir savybės. Astrologė mano, kad yra septyni ypač savanaudiški Zodiako ženklai, tačiau vienas jų lenkia visus savo savanaudiškumu, rašo express.co.uk.

Jautis

Astrologė iš „Astrotalk“ pareiškė: „Jaučiai tiki, kad jie niekada neklysta.“

Tiesą sakant, jie yra tokie įsitikinę, kad visada yra teisūs, kad, pasak astrologės, netgi laiko save „pusdieviais Žemėje“.

Šio ženklo atstovai „negali atlaikyti kritikos“ ir mano, kad „niekas kitas negali būti toks nuostabus ir puikus kaip jie“.

REKLAMA
REKLAMA

Jei su Jaučiu palaikote artimus santykius ar net mezgate draugystes, būkite atsargūs, nes šis ženklas „linkęs ieškoti draugų ir mylimųjų, kuriems patinka būti valdomiems kitų“.

REKLAMA

Jaučiai mėgsta, kai kiti už juos atlieka visus nešvarius darbus, jie mėgsta „vadovauti“ kitiems.  Anot astrologės, šio ženklo atstovai gali būti „grubūs“.

Astrologės teigimu, blogiausia Jaučio savybė yra ta, kad jie gali „paversti kitus žmones savo lėlėmis“, todėl svarbu, kad šalia jų esantys žmonės pastovėtų už save.

Skorpionas

Antras egoistiškiausias Zodiako ženklas, pasak astrologės, yra Skorpionas, nes šio ženklo atstovai „negali būti santykiuose, kurių negalėtų visiškai kontroliuoti“.

REKLAMA
REKLAMA

Skorpionams patinka būti būrio lyderiais. Tie, kurie nepaiso jų vadovavimo, gali net supykdyti Skorpionus, nes šie „mano, kad visi jų gyvenime yra jiems kažką skolingi“.

Šio ženklo „narcisizmas“ yra toleruotinas, kai kas nors juos myli, tačiau kai jiems sudaužoma širdis, jie tampa „brutalūs“. 

Būkite atsargūs su Skorpionais, nes, anot astrologės, šio ženklo atstovai supykę gali pradėti smurtauti. Iš tiesų, artimi žmonės gali tapti jų įnirtingų „pykčio priepuolių“ taikiniu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vandenis

Pasak „Astrotalk“ astrologės, Vandenis yra trečias savanaudiškiausias Zodiako ženklas, tačiau jo atstovai nė neįsivaizduoja, kad kiti juos taip mato.

Užuot vadinę save savanaudžiais, Vandeniai save laiko „nepriklausomomis“ ir „laisvomis sielomis“, tačiau daugelis su tuo nesutinka.

Nors jų nepriklausomybės siekis reiškia, kad jie paprastai yra savarankiški ir niekuo nepasikliauja, neigiamas aspektas tas, kad jie retai pagalvoja apie kitų žmonių jausmus.

REKLAMA

Vandeniai yra susitelkę tik į savo pačių poreikius ir visada elgiasi tik taip, kaip jiems patiems patogu.

Anot astrologės, dar vienas neigiamas bruožas, būdingas Vandeniams, yra gebėjimas žaisti kitų jausmais.

Santykiai su jais niekada nebūna pastovūs – vieną akimirką jie atstumia savo partnerį, o kitą dieną „reikalauja, kad jis sugrįžtų atgal“.

Nu didžiausia nesąmonė apie jaučius! Daug jaučių pažįstamų turiu tai visi geri ir sukalbami žmonės, niekad žmogaus kito nenuskriaus, tame tarpe ir aš! Taip, kad nereikia čia lia lia...!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų