REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

REKLAMA

Štai ką žada žvaigždės:

Avinas

Darbe darbų ne per daugiausia, greičiausiai čia viskas bus daugmaž įprastai, bet veiklos bus kitose srityse. Pirma, bus vis daugiau progų smagiai pasilinksminti – prasideda vasaros pramogų metas. Sėkmė lydės tvarkant piniginius reikalus. Ir, be abejo, bus daug gražių progų plėsti savo akiratį visokiausiose srityse. 

Jautis

Būsite labai dalykiški, greitai ir kai kada labai išradingai tvarkysite visokiausius reikalus. Puikus laikas tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, duomenimis. Sėkmė lydės ir tvarkant piniginius, turtinius reikalus. Įsibėgėja palankus laikas rūpintis grožiu ir patogumais namie. 

Dvyniai

Būsite energingi, veiklūs ir kūrybiški, tad labai greitai ir išradingai susitvarkysite su visais darbais ir reikalais, kurie tik pasitaikys. Galima nusiteikti ir tam, kad darbų kiekis ir jų įveikimo greitis netrukus smarkiai padidės. Galimos trumpos kelionės, smagios ir įdomios išvykos. 

REKLAMA
REKLAMA

Vėžys

Darbe darbų ne per daugiausia, namie – įprasta tvarka, kurios keisti niekas neketina. Tačiau jau yra ir šią savaitę atsiras dar daugiau progų ir ieškoti, ir rasti didesnės piniginės naudos. Šioje srityje gerai derės greiti energingi veiksmai ir maloni sėkmė. 

REKLAMA

Liūtas

Puikus laikas! Jau spėjote pajusti energijos antplūdį, vis geresnę sportinę formą ir gebėjimą viską daryti greitai bei ryžtingai. Dabar prie šių savybių prisidės ir kasdien vis ryškesnis asmeninis žavesys bei gebėjimas kurti gražius, mielus dalykus. Svarbiausia – šias dvi savybes derinti pavyks kasdien vis geriau. 

Mergelė

Atrodo, teks padirbėti – nestigs užduočių darbe, profesijos srityje. Geroji žinia – nestigs ir energijos bei kūrybiškumo, tad su visomis užduotimis susitvarkysite greitai ir efektyviai. Palankus metas domėtis kelionėmis, ieškoti reikalingų žinių, palankus laikas ir dalykinei su užsieniu susijusiai veiklai. 

REKLAMA
REKLAMA

Svarstyklės

Darbe tikėtinas darbų atoslūgis, tačiau nemažai smagios veiklos gali pasiūlyti artimi draugai arba bendraminčiai darbe. Puikiai sektųsi pramoginė veikla. Taip pat dabar puikus laikas kelionėms – pavyktų ir puikiai pailsėti, ir patirti daug smagių įspūdžių. 

Skorpionas

Dar didesnis sambrūzdis gali kilti darbe, profesijos srityje. Čia gerai derės ir greiti, ryžtingi veiksmai, aktyvi veikla, ir smagios, malonios aplinkybės, gražių, patogių dalykų kūryba. Palankus metas ir kai kuriems piniginiams reikalams, ypač skolų / paskolų tvarkymui. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Darbe darbų ne per daugiausia, namie – įprasta tvarka, kurios niekas keisti neketina. Palankus laikas kelionėms – čia puikiai derėtų ir aktyvus poilsis, ir gebėjimas pasilepinti, pasismaginti gražiais, maloniais dalykais. Taip pat dabar gali būti svarbių susitikimų, puikus laikas puoselėti asmeninius ryšius su svarbiais jums žmonėmis. 

Ožiaragis

Tikėtina, kad nestigs nelabai didelių, tačiau gana svarbių darbų, tikriausiai apie save primins kokie nors įsipareigojimai ir viską reikės daryti iš eilės, tvarkingai, pareigingai ir neatidėliojant. Puikus laikas rūpintis sveikata – nebūtinai vien tik sava. Galimos nedidelės, bet smagios pramogos. 

REKLAMA

Vandenis

Dabar labai daug priklausys ne nuo jūsų valios ar norų, o nuo išorės – išorinių aplinkybių, kitų ar kito asmens. Viena vertus, ta išorė gali būti ganėtinai atkakli, reikli, spaus elgtis kaip reikia jai, bet kartu ir siūlys ir smagius, gražius, malonius dalykus. Beliks atsirinkti. Ir, žinoma, nepamiršti vasaros pramogų – jų irgi bus. 

Žuvys

Nedidelių darbų, pareigų vykdymo tikrai bus, bet šis bruzdesys nelabai vargins. Palankus metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Smagios veiklos gali būti namie, puikus metas įtraukti į ją ir namiškius. Tikėtina, kad bus daug susitikimų ir bendravimo, pirmiausia dalykinėmis temomis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų