• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

REKLAMA

Štai ką žada žvaigždės:

Avinas

Vidinė būsena skatins laimėti. Būsite energingi, veiklūs, į tai, ką darote, dažnai žvelgsite kaip į žaidimą, kurį norisi laimėti. Puikiai tvarkysis ir naudos neš piniginiai reikalai, be to bus daug progų ir priežasčių pasikalbėti su draugais ir naujais pažįstamais. Galimos trumpos kelionės, išvykos.  

Jautis

Būsite labai dalykiški, daug ir su malonumu bendrausite – pirmiausia dalykinėmis temomis, bet taip pat ir visomis kitomis, sėkmė lydės tvarkant reikalus, kurie gali atnešti naudos. Palankus laikas svarbiems, nusiteikimo reikalaujantiems darbams namie.  

Dvyniai

Būsite energingi, judrūs, veiklūs, sparčiai tvarkysite visus svarbius jums reikalus ir būsite labai kūrybiški. Savaitė gali atnešti daug susitikimų ir neilgų kelionių ar išvykų. Sėkmė lydės tvarkant piniginius reikalus. Tačiau atidumo, apdairumo prireiks vairuojant – galimos „aštrios“ aplinkybės.  

REKLAMA
REKLAMA

Vėžys

Būsite atsipalaidavę, vidinė būsena skatins skubėti nebent prie smagių, malonių dalykų, kurių dabar kaip tik gali būti nemažai. Sėkmė ir įkvėpimas lydės tuos, kurie kuria gražius, mielus dalykus, rūpinasi kitų žmonių patogumu. Greiti ir ryžtingi veiksmai gali atnešti ir piniginės sėkmės.  

REKLAMA

Liūtas

Būsite energingi, veiklūs, puikios sportinės formos (tai labai geras metas sportuojantiems) ir linkę prie tikslo žengti tiesiai, be skrupulų. Šalutinis tokios būsenos efektas – kai kada galite būti neatsargūs, neapdairūs, ypač vairuojant. Darbai darbe rūks kaip iš pypkės, o ilsėtis tiesiog nesinorės.  

Mergelė

Gali būti, kad darbe bus nemažai darbo, visokių kūrybiškumo reikalaujančių užduočių. Savaitės pradžia gali būti sunkoka, bet vėliau veikla įsivažiuos. Palankus laikas kelionėms arba veiklai, susijusiai su užsieniu. Nemažai smagių akimirkų atneš artimi draugai, bendra veikla su jais.  

REKLAMA
REKLAMA

Svarstyklės

Darbe gali būti ne tiek darbo, kiek smagių, malonių aplinkybių, bet sėkmė tikrai lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų arba pramogų kūrimu. Kasdien bus vis palankus metas kelionėms. Smagiai pajudėti gali paskatinti artimi draugai.  

Skorpionas

Darbe gali daugėti darbo ir užduočių, kurias reikės atlikti greitai, daug negalvojant. Jeigu nepamiršite apdairumo, saugumo technikos reikalavimų – nuveikti pavyks išties daug. Palankus laikas palaikyti ir puoselėti dalykinius ryšius su svarbiais jums asmenimis.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Darbe vyraus įprasti darbai, namie karaliaus įprasta tvarka. Palankus laikas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais, ieškoti reikalingų šios srities žinių. Taip pat ši savaitė – laikas, kai palaikomi, puoselėjami asmeniškai svarbūs ryšiai, santykiai arba gimsta naujos, svarbios pažintys.  

Ožiaragis

Ši savaitė gali atnešti nemažai darbų, reikalų, kuriuos reikės tvarkyti greitai, kūrybiškai ir pareigingai. Beje, tai seksis vis geriau ir geriau. Taip pat ši savaitė – laikas, kai paranku rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Gali būti ir nedidelių, tačiau labai smagių pramogų.  

REKLAMA

Vandenis

Laikas linksmas ir smagus – bus daug asmeninės kūrybos ir smagių vasaros pramogų. Šiuo požiūriu savaitės pradžia bus sunkoka, bet vėliau viskas labai smagiai įsibėgės. Nedidelių darbų gali būti namie. Santykiai su kai kuriais asmenimis gali būti įtempti – dėl anos pusės aršumo.  

Žuvys

Daugiausia laiko, dėmesio ir pastangų gali paprašyti namų, šeimos reikalai arba darbai šioje srityje. Taip pat bus ir nemažai galimybių smagiai pasilinksminti, sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų arba pramogų kūrimu. Tinkamą valandėlę draugams irgi pavyks surasti. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų