• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

REKLAMA

Saulė keliauja Liūto ženklu ir primena mums, kad gyvenimas gali būti ryškus, įspūdingas, kai kada linksmas ir nestokojantis kūrybiškumo.

Dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus dabar keliauja Mergelės ženklu, yra stiprus, racionalus, viską numatantis, viską suskaičiuojantis ir suprogramuojantis, todėl galima tikėtis, kad dalykinis gyvenimas šią savaitę klestės.

Tiktai kitą savaitę, kai Merkurijus atsidurs tiesiai priešais Neptūno planetą, racionalųjį protą geriau išleisti poilsio – vis tiek racionaliai galvoti ir elgtis nepavyks. 

Venera šią savaitę keliaus Liūto ženklu, bus ryški ir žydėdama kaip rožė padės Saulei mūsų gyvenimą daryti ryškiu ir įspūdingu. 

REKLAMA
REKLAMA

Marsas vis dar keliauja Jaučio ženklu ir yra labiau ūkininkas nei karys, dėl to galima manyti, kad konfliktai ir karo veiksmai vyks nelabai intensyviai. Intensyvumas gali padidėti nebent kitą savaitę, mat šį šeštadienį Marsas pereis iš Jaučio, kuriame yra labai silpnas ir Dvynius, būdamas kuriuose jis bus gerokai stipresnis, bet tikrai ne toks, koks buvo, tarkime, gegužę. 

REKLAMA

Avinas. Vidinė būsena bus tokia, kad niekur skubėti nesinorės. Ir iš tiesų, dalykinėje srityje numatomi tiktai nedideli darbai, smulkūs reikalai, kuriuos tvarkyti reikės pareigingai, bet daug laiko tai neužims. Taip pat ši savaitė gali pasiūlyti daug smagių pramogų, įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su kūryba. 

Jautis. Vidinė būsena vis dar skatins eiti ir stengtis, tačiau savaitgalį ta vidinė spyruoklė ims ir atsileis, todėl jau kitą savaitę pasidarys svarbu ne kokie kieti esate, o tai, kokios naudos galima gauti ir turėti. Palankus metas užsiimti namų, šeimos reikalais ir stengis, kad namie būtų dar jaukiau ir dar gražiau. 

REKLAMA
REKLAMA

Dvyniai. Nemažai laiko bei dėmesio bus skirta namų darbams ir šeimos reikalams. Atrodo, vyraus nedideli darbai ir greitai tvarkomi reikalai, su kuriais pavyks susitvarkyti greitai ir techniškai. Taip pat ši savaitė gali atnešti daug smagaus bendravimo, judėjimo ir kultūrinio akiračio plėtros. 

Vėžys. Mintis nuo vidinės būsenos labai sėkmingai nukreips piniginiai, turtiniai reikalai -  dabar jie žada klostytis labai sėkmingai, tikėtina ir apčiuopiama nauda. Taip pat ši savaitė atneš daug smagaus bendravimo – pirmiausia dalykinėmis temomis, bet taip pat ir visomis kitomis. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Liūtas. Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, kuria mielai dalysitės su aplinkiniais ir dar spinduliuosite nepakartojamą asmeninį žavesį, kuris padės atverti ne tik visas duris, bet ir širdis, į kurias tik nusitaikysite. Atrodo, ir piniginiai reikalai atrodys labai neblogai, tikėtina apčiuopiama nauda. 

Mergelė. Būsite energingi, veiklūs, greitai ir apsukriai tvarkysite visus dalykinius reikalus, kurių dabar bus išties nemažai. Puikus metas tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, taip pat judėjimu. Artėja darbymetis darbe – kitą savaitę paaiškės jo mastai. 

REKLAMA

Svarstyklės. Darbe veiklos ne per daugiausia, bet galimi tam tikri emociniai skersvėjai, kurių atžvilgiu geriausia taktika – nesivelti. Puikus laikas ne tik dažniau ir ilgiau pabūti su artimais draugais, bet ir kai ką smagaus nuveikti tiesiog dabar. Savaitgalį prasidės palankus metas sportinio stiliaus kelionei. 

Skorpionas. Nemažai darbų, visokios veiklos gali būti darbe, profesijos srityje. Viską pavyks daryti greitai, kūrybiškai, todėl ir produktyviai. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų arba pramogų kūrimu. Naudingų pasiūlymų turės artimi draugai. 

REKLAMA

Šaulys. Darbe bus nedidelių darbų ir greitai tvarkomų reikalų, su kuriais susitvarkysite greitai ir netgi žaismingai. Palankus metas tiems, kurių profesinė veikla susijusi su žiniomis, informacija, taip pat transportu. Taip pat tęsiasi palankus metas smagiai, maloniai kelionei – pailsėti pavyktų puikiai. 

Ožiaragis. Dienos slinks gana ramiai. Darbe darbų ne per daugiausia, namie – įprasta tvarka, kurios niekas keisti neketina. Palankus metas domėtis būsimomis kelionėmis arba palaikyti dalykinius ryšius su užsieniu, tęsiasi palankus metas sportinio stiliaus pramogoms, kita vertus, jis jau eina į pabaigą. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vandenis. Daug kas priklausys ne nuo jūsų norų, o nuo išorinių aplinkybių arba kitų asmenų. Ta išorė bus ganėtinai ekspansyvi, bet kartu ir geranoriška, tad beliks tiktai pagalvoti kaip ja pasinaudoti. Laikas, kai patogu namie viską statyti į savo vietas dar tęsiasi, bet jau eina į pabaigą. 

Žuvys. Tikėtina, kad bus nemažai visokio bruzdesio – nedidelių darbų, visokių reikalų, visko reikės imtis neatidėliojant ir pareigingai. Kita vertus, su viskuo susitvarkysite nesunkiai, todėl ir nepervargsite. Taip pat šią savaitę gali būti įdomių, vertingų susitikimų ir vertingų pasiūlymų. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų