REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

REKLAMA

Avinas

Būsite gana energingi, gana veiklūs, gana judrūs, tačiau vidinė būsena gali signalizuoti, kad atėjo laikas lėtinti greitį – tam, kad būtų daugiau laiko bei erdvės pažvelgti į tai kas vyksta ir tai, ką darote truputį iš šalies, įvertinti padėti ir pan. Geras laikas tvarkyti juridinius, teisinius reikalus.

Jautis

Dabar vis daugiau priklausys ne nuo jūsų norų ar valios, o nuo aplinkos – nuo išorinių aplinkybių ir nuo kitų ar kito asmens. Ta ana pusė gali būti ganėtinai geranoriška, nors ir ne iš karto prisijaukinama, todėl reikės truputį pagalvoti kaip tai padaryti tinkamai. Patartina neskubėti aiškintis santykių savaitės pradžioje.

Dvyniai

Būsite energingi, žvalūs, pilni puikios nuotaikos, kuria mielai dalysitės su aplinkiniais ir labai kūrybiški. Bus nemažai progų smagiai pasilinksminti. Nestigs ir fizinės energijos, todėl dabar yra puikus metas sportuoti arba kibti į jėgos bei nusiteikimo reikalaujančius darbus.

REKLAMA
REKLAMA

Vėžys

Darbe darbų ne per daugiausia, greičiausiai vyraus įprasta rutina, tačiau namie gali būti nemažai nedidelių, bet svarbių darbų, reikalų, priežasčių aptarti reikalus su namiškiais. Prasideda ir įsibėgėja rudens pramogų metas, visgi savaitės pradžioje jas rinktis reikėtų apdairiau nei visuomet. Būsite kūrybiški. 

REKLAMA

Liūtas

Bene daugiausia laiko, dėmesio ir jėgų bus skiriama visokiems darbams, veiklai namie – puikus metas daryti taip, kad čia būtų dar jaukiau, dar gražiau, o namiškiai – dar laimingesni. Taip pat ši savaitė atneš nemažai smagaus bendravimo, pirmiausia dalykinio, bet ir visomis kitomis temomis taip pat.

Mergelė

Dėmesio reikės kelioms sritims iš karto. Pirma – nestigs darbų darbe, puikus metas šioje srityje siekti ambicingų tikslų. Antra, gali būti ir piniginių reikalų, iš kurių galima tikėtis apčiuopiamos naudos. Ir daugės progų bei galimybių smagiai pabendrauti taip pat plėsti kultūrinį akiratį.

REKLAMA
REKLAMA

Svarstyklės

Būsite energingi, veiklūs, guviai tvarkysite dalykinius reikalus, kurių dabar gali būti nemažai. Atrodo, bus ir nemažai piniginių reikalų – čia tikėtina nemenka sėkmė, bet savaitės pradžioje veiklos būdus bei laiką rinktis patartina atidžiau nei visuomet. Iš kelionių palankiau grįžti nei į jas vykti.

Skorpionas

Energijos ir puikios nuotaikos tikrai bus daug, vargu ar ji bus naudojama dalykiniams reikalams, bet kurti gražius, mielus dalykus, mėgautis gyvenimo malonumais pavyks kuo puikiausiai – būsite kūrybiški. Puikus laikas pailsėti, nes netrukus prasidės įtemptos dalykinės veiklos metas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Darbe darbų ne per daugiausia (bet tiktų su kolegomis aptarti bendrus planus), namie – viskas savo vietose ir į įprastą tvarką niekas kėsintis neketina. Palankus metas daugiau ir dažniau ilsėtis, pabūti su savimi, pagalvoti apie ateitį, geras jis ir kovoti dėl teisybės, teisingumo.

Ožiaragis

Darbe, profesijos srityje gali būti nemažai nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, palankus laikas rašyti visokius dalykinius laiškus, raštus. Smagios veikos, pramogų gali pasiūlyti artimi draugai.

REKLAMA

Vandenis

Darbe gali daugėti ne tiek darbo, kiek visokios smagios, malonios papildomos veiklos, tačiau tikra sėkmė lydės tuos, kurių darbai, veikla susijusi su grožio, patogumų, pramogų ar svetingumo kūrimu. Vis dar patiks sportinio stiliaus pramogos. Iš kelionių palankiau grįžti, nei į jas vykti.

Žuvys

Šią savaitę tęsiasi palankus laikas svarbiems, sunkiems darbams namie, palankus laikas čionai viską daryti taip, kaip turi būti. Gal ne visi namiškiai dėl to bus patenkinti, bet… Prasideda puikus laikas rudens kelionėms, bet savaitės pradžioje šioje srityje patartina elgtis apdairiau.

Šitos Naglio "prognozės" man patinka tuo, kad visada nuteikia lengvai ir optimistiškai. Nusiteiki, užsiprogramuoji, kad bus "daug nesunkiai sutvarkomų darbelių" ir čiuoži pasišvilpaudamas, žmogus.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų