• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės.

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės.

REKLAMA

Kol kas Saulė keliauja paskutiniais Žuvų ženklo laipsniais, bet kovo 20 dieną, trečiadienį, 05 val 08 min Saulė kirs pavasario lygiadienio tašką ir pereis į Aviną. Nuo tada vieną metų ketvirtį diena bus vis ilgesnė ir ilgesnė, o pusę metų diena bus ilgesnė už naktį.

Neaprėpiamose Azijos platybėse bus švenčiamas Novrūzas. Daugelyje musulmonų šalių (tradiciškai) tai naujų metų pradžia ir kartu pavasario šventė. Pažodžiui „novrūz“ reiškia „nauja diena“.

Šiaip ar taip, perėjusi į Avino ženklą Saulė skatins veiklumą, dalykinį aktyvumą ir norą imtis iniciatyvos bet kurioje mums svarbioje srityje.

REKLAMA
REKLAMA

Dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus ir taip yra Avino ženkle, todėl skatins šioje srityje veikti greitai, ryžtingai, daug negalvojant. Produktyvumas augs kaip pašėlęs.

REKLAMA

Aktyvumą skatins ir Mėnulis – jis sklandžiai pilnės ir pilnėdamas skatins mus imtis svarbių mums darbų bei reikalų. Savaitės pabaigoje Mėnulis beveik Pilnaties fazėje, tad savaitgalį gali nestigti emocingumo ten, kur jo įprastai nebūna ir tiek, kiek įprastai nebūna. Matyt, įtakos turės ir tas faktas, kad pirmadienį, kovo 25 dieną įvyks Mėnulio užtemimas. Puikiai matysis abiejose Amerikose ir Ramiajame vandenyne, o Lietuvoje nesimatys, tad ir jo įtaka bus minimali.

REKLAMA
REKLAMA

Venera Žuvyse galėtų būti jausminga, tačiau šią savaitę ji prasilenks su šaltu, rūsčiu ir visai nedraugišku Saturnu (bus tarsi jo nelaisvėje), todėl bus temperamentinga kaip varveklis. Tokius ir jausmus bei meninį įkvėpimą skatins.

Marsas kol kas keliauja Vandenio ženklu, bet naktį iš penktadienio į šeštadienį pereis iš Vandenio į Žuvis. Kol Marsas Vandenyje – jis tarsi klajūnas, kuriam rūpi ne tiek kautis, kiek pasaulio pamatyti, o būdamas Žuvyse jis primins karčemoje užtrukti nusiteikusį husarą. Toks tad bus ir jo karingumas. Nors klastos būdamas Žuvų ženkle Marsas visgi nevengia.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Apibendrinant – dalykinėje srityje savaitė pašėlusiai aktyvi, o jausmus ir meninį įkvėpimą kol kas galima pamiršti.

Avinas

Nuo pat savaitės pradžios būsite labai energingi, labai veiklūs ir labai dalykiški, tvarkysite daugybę reikalų iš karto ir labai daug bendrausite – pirmiausia dalykinėmis temomis, bet taip pat ir visomis kitomis. Antroje savaitės pusėje energijos ir veiklumo bus dar daugiau. Tikėtina, kad sėkmė lydės ir tvarkant piniginius reikalus ar siekiant apčiuopiamos naudos.

REKLAMA

Jautis

Jėgų bus nedaug, noro kur nors skubėti ar ko nors siekti – dar mažiau, todėl dienos slinks labai ramiai, niekur neskubant. Atitinkamai, laikas palankus dažniau ilsėtis, kaupti jėgas ir kurti ateities planus – netrukus jie labai pravers. Antroje savaitės pusėje galimos geros, naudingos žinios iš artimų draugų.

Dvyniai

Būsite neįprastai energingi, veiklūs ir judrūs, galėsite tvarkyti daugybę reikalų iš karto. Atrodo, tai bus privatūs reikalai, nes darbe, profesijos srityje kaip tokioje aplinkybės gali klostytis klampiai ir reikės daug kantrybės, kad jas įveiktumėte. Puikiai seksis kolektyvinė veikla – džiugins susitikimai su artimais draugais, geras metas kurti ateities planus dalykinėje srityje.

REKLAMA

Vėžys

Tikėtina, kad daugės darbų ir visokios veiklos darbe, profesijos srityje. Kol kas tie darbai nebus dideli, bet čia viskas vyks labai intensyviai. Labai sėkmingai klostysis veikla, susijusi su žiniomis, informacija, jos perdavimu, skaičiavimais ir panašiais dalykais. Antroje savaitės pusėje energijos, veiklumo bus dar daugiau. Atrodo, asmeninį gyvenimą kol kas bus galima pamiršti.

Liūtas

Vidinė būsena bus puiki – būsite ir energingi, ir veiklūs, ir puikios nuotaikos. Tačiau darbe aplinkybės vyraus įprastos, todėl energija bus nukreipta pirmiausia asmeninių darbų ir reikalų link. Jau yra palankus, o antroje savaitės pusėje pasidarys dar palankesnis laikas kelionėms arba bet kokiai kitai su užsieniu susijusiai veiklai. Tinkamas laikas pakovoti dėl teisingumo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Mergelė

Darbe darbų ne per daugiausia, namie – įprasta tvarka, į kurią niekas kėsintis nenorės. Asmeniniai santykiai su svarbiais jums žmonėmis klostysis sunkiai, bet tai laikinas reiškinys. Savaitės pabaiga čia gali būti džiaugsmingesnė nei pradžia. Palankus metas tvarkyti kai kuriuos piniginius reikalus, ypač jei jie susiję su skolomis, paskolomis ar paveldėjimu.

Svarstyklės

Dabar daug kas priklausys ne nuo jūsų norų, valios ar ketinimų, o nuo išorės – išorinių aplinkybių arba kito asmens veiklos. Ta ana pusė bus labai energinga, linkusi dominuoti ir primesti savo veiklos ritmą, tad jums beliks tiktai prie jo prisitaikyti ir pažiūrėti kur visa tai nuves. Gali būti, kad reikės rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais, nors tai nebūtinai bus lengva.

REKLAMA

Skorpionas

Tikėtina, kad dabar bus daug nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, kuriuos reikės atlikinėti greitai, tiksliai ir deramu ritmu. Apie save gali priminti ir visokie anksčiau neatlikti darbai bei įsipareigojimai. Ką gi, teks imtis visko iš eilės ir nemurmėti. Pramogų pasaulis dabar vargu ar pasiūlys ką įdomaus, užtai ši savaitė – išties neblogas laikas rūpintis sveikatos reikalais.

Šaulys

Puikus, linksmas metas – darbe darbų ne per daugiausia, namie irgi tvarka, tad liks daug laiko sau, savo pomėgiams. Iš tiesų dabar aplinkybės klostysis taip, kad bus daug progų smagiai pasilinksminti, nestigs renginių, kitokių smagių dalykų. Sėkmė ir įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su gražių, įdomių dalykų kūrimu, taip pat pramogomis.

REKLAMA

Ožiaragis

Daugiausia laiko, dėmesio ir pastangų dabar paprašys ne profesijos reikalai, o namai, šeimos reikalai – gali būti, kad čia tikrai bus ką aptarti su namiškiais ir visiems kartu kibti į pavasario darbus. Tikėtina, kad savaitės pradžioje jie bus nelabai dideli, tačiau antroje jos pusėje įsibėgės kaip reikiant. Pirmoje savaitės pusėje gali būti ir svarbokų piniginių reikalų.

Vandenis

Tikrai nestigs energijos, veiklumo ir noro viską padaryti ne tik greitai, bet ir taip kaip reikia. Labai dažnai tai ir seksis. Sėkmė lydės ir sportuojančius – dažnai atrodys, kad laimėjimai patys jūsų ieško. Savaitgalį visos šios gerosios savybės kažkaip išsikvėps ir netrukus pradėsite gyventi įprastu ritmu. Tačiau ateis laikas paklausti savęs kokios naudos jūs dabar norėtumėte gauti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Žuvys

Gali būti, kad grožis ir jausmingumas mėgins patekti į jūsų gyvenimą, bet galiausiai kažkaip neprilips. Visgi savaitės pabaiga teiks šiek tiek optimizmo. Taip pat savaitės pabaiga atneš norą judėti ir imtis audringos veiklos. Taip pat šią savaitę gali būti įvairių piniginių, turtinių reikalų – greičiausiai nedidelių, tačiau greitai tvarkomų ir nešančių apčiuopiamos naudos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų