REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Naujienų portalas tv3.lt drauge su „Aroma Gold“ kava tęsia projektą, kurio metu pildo išrinktų dalyvių svajones. Šį kartą MIDI dydžio prizu džiaugiasi gyvūnų gerove besirūpinanti Natalija.

Naujienų portalas tv3.lt drauge su „Aroma Gold“ kava tęsia projektą, kurio metu pildo išrinktų dalyvių svajones. Šį kartą MIDI dydžio prizu džiaugiasi gyvūnų gerove besirūpinanti Natalija.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kiekvieno pareiga

Prizo laimėtoja Natalija pasakoja, kad savanoryste užsiima dar neilgai, tačiau ši veikla jai suteikia daug prasmės ir džiaugsmo.

REKLAMA

„Tiesą sakant net nedrįstu sakyti, kad esu savanorė, aš tiesiog padedu gyvūnams. Užsiimti šia veikla mane skatina meilė, manau, kad padėti gyvūnams yra kiekvieno žmogaus pareiga. Kartais gali atrodyti, kad nėra galimybės aukoti ar skirti savo laiko, tačiau pagalvokite, jei per mėnesį kam nors paaukotume bent 1 eurą ir jeigu tai padarytų 1000 žmonių, jau gautųsi 1000 eurų“ – sako pašnekovė ir priduria, kad nors Lietuvoje vis labiau matomas noras padėti beglobiams gyvūnams, tačiau pagalbos, vaistų, maisto ir kitų priemonių vis dar trūksta.

REKLAMA
REKLAMA

Sužinojo atsitiktinai

Apie „Aroma Gold“ konkursą Natalija sužinojo visai netyčia – moteriai apie jį papasakojo parduotuvės kasininkė, kuomet Natalija pirko „Aroma Gold“ kavą.

„Grįžusi namo užsiregistravau žaidime, žinoma, norėjau laimėti patį didžiausią prizą, tačiau esu labai laiminga laimėjusi MIDI dydžio svajonės išpildymą. Kartais sužaidžiu įvairiose loterijose, tačiau laimėti pavyksta ne visuomet. Man atrodo, kad labai svarbu turėti vilties ir nepamiršti, kad tokiose akcijose laimi paprasti žmonės“, – šypsosi prizo laimėtoja.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Džiaugiasi gausybe prizų

Natalija pasakoja, kad padeda visoms beglobiais besirūpinančioms įstaigoms ir puikiai žino apie jų situaciją ir poreikius. Į konkurso laišką ji surašė viską, ko trūksta gyvūnams.

„Už laimėtuosius pinigus buvo nupirktos germicidinės lempos ir labai daug maisto. Tokios akcijos, kaip ši džiugina, nes jų metu skiriami pinigai tiems, kuriems jų labiausiai reikia. Taip pat labai džiaugiuosi, kad buvo skirtas dėmesys beglobius prižiūrinčioms įstaigoms, atvirai parodyta ko trūksta ir kaip gyvena gyvūnai“, – pasakoja moteris.

REKLAMA

MIDI prizo laimėtoja vis dar negali patikėti, kad gavo progą išpildyti savo svajonę bei sako, kad pabandyti dalyvauti verta kiekvienam.

Išskirtinė padėka

Ypatingą dėmesį beglobiam skyrė parduotuvių tinklas „Kika“, kuris itin dosniai prisidėjo prie svajonės išpildymo ir produktų gausa viršijo visus lūkesčius.

„Kika“, tai kur kas daugiau nei tik parduotuvių tinklas, tai nuo pamatų sukurtas šeimos verslas, kuris tapo tarptautiniu. Tai vieta, kurioje širdys pulsuoja vienu ritmu – dėl Lietuvos ir viso pasaulio augintinių gerovės.

REKLAMA

„Aroma Gold“ – kava, kuri pildo svajones

Turite svajonę, tačiau nežinote, kaip ją įgyvendinti? Tuomet pats laikas dalyvauti „Aroma Gold“ konkurse! Taisyklės visai paprastos – pirkite maltos kavos, kavos kapsulių, pupelių ar kitos pasirinktos rūšies „Aroma Gold“ kavos už 5 eurus, registruokitės portale tv3.lt, aprašykite savo didžiausią svajonę ir laimėkite jos išpildymą!

„Aroma Gold“ per mėnesį išpildys 4 MINI svajones (vertė iki 200 eurų), 2 kartus per mėnesį išpildys 6 MIDI svajones (vertė 1000 eurų), na, o žaidimo pabaigoje bus išpildyta 1 MAXI svajonė (vertė 10000 eurų).

Super
Didziausia pagarba tokiems zmonems,kurie moka galvoti ne tik apie savo gerbuvi. Kuo daugiau tokiu istoriju. Kuo daugiau tokiu zmoniu,kad kuo maziau liktu vietos blogiems, be sirdziams zmonems. Isvis noretusi,kad butu absoliuciai visose miestuose ir miesteliuose daromos legalios rinkliavos beglobiams gyvunams. Kad kuo grieztesnes butu kontroles gyvunų zalojimo atvejais. Ir labai noretusi,kad valdzia ivestu istatyma,kurio deka visos seniunijos butu grieztai ipareigotos rupintis gyvunu sterilizacija padedant kiekvienos seniunijos gyventojams,taip mazinant vargsu benamiu gyvunų kiekį,jų kančias.... Noris gyvūnams sukurti grazesne,saugesne ir pilnavertiska ateiti....
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų