Narkotikų vos nepražudytas vaikas atrodo neatpažįstamai

Kai kalbama apie priklausomybę narkotikams, neretai pamirštama aptarti, kokią įtaką tai turi mažiems vaikams. Su bet kokia priklausomybe, ar tai būtų alkoholio vartojimas, narkotinės medžiagos ar lošimas, susiduriantys tėvai turėtų sunerimti, nes tokia veikla, kurią juos atliekant mato jų atžalos, gali stipriai pažeisti vaikų socialinį ir fizinį vystymąsi.

62

Organizacija, gydanti priklausomybes, teigia: „Nuo narkotikų priklausomas žmogus dažniausiai galvoja apie vieną dalyką – kaip ir iš kur gauti sekančią dozę. Jiems neberūpi jų santykiai ir pareigos, jie atsisako dalykų, kurie jiems anksčiau teikė džiaugsmą, taip pat ir vaikų. Deja, bet pasaulyje daugėja nekaltų mažylių, kurių atsisakę priklausomybių kankinami tėvai juos palieka likimo valiai.“

(62 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nuo narkotikų priklausomas vaikas atrodo neatpažįstamai

Nuotraukoje matote vaiką, kuris žino, ką reiškia gyventi aplinkoje, kurioje narkotikai yra svarbesni nei mažo vaikelio sveikata. Colemaną Hamiltoną greitai įsivaikins jo pusseserė Kaysi Hamilton. Berniuko tėvai yra narkomanai, nesugebantys pasirūpinti savo pačių atžala. Mažylis turi ne vieną sveikatos sutrikimą, dėl kurių kaltas neteisingas tėvų gyvenimo būdas. Jam išsivystė prievarčių stenozė, pareikalavusi atlikti pilvo operaciją. Colemanas taip pat buvo prastai maitinamas ir sirgo kitomis ligomis.

REKLAMA

Tačiau dabar, po 15 mėnesių, praleistų prižiūrint pusseserei, mažylis Colemanas jaučiasi kur kas geriau, o Kaysi internete pasidalinus berniuko progreso nuotraukomis, internautai iškart pastebėjo, kad vaiko pokyčiai yra akivaizdūs.

Viename interviu Kaysi teigė, kad prisitaikyti prie naujo šeimos nario, turinčio ypatingų poreikių, iš pradžių buvo gan sudėtinga, tačiau ji taip pat pridūrė, kad sulaukė gausaus vietinės bendruomenės palaikymo, kas tikrai skatino nepasiduoti.

„Jis buvo nusilpęs, prastai maitinamas ir gyveno aplinkoje, kurioje pilna narkotikų. Vaikų ligoninėje jis atsidūrė būdamas 2 mėnesių amžiaus. Jis – mano brolio vaikas, tad žinojimas, kad Colemanas augs su savo biologine šeima, jį sups seneliai, tetos, dėdės ir pusbroliai, palengvino šią situaciją“, - teigė moteris. „Kadangi gyvenome mažame miestelyje, aplink visus pažinojome.

Kaimynai ir bendruomenės nariai ne kartą atnešdavo vaikeliui reikalingų daiktų. Mūsų ir Colemano gyvenimai pasikeitė. Be galo mylime. Buvo sunku pradėti naują gyvenimą, tačiau žinojome, kad tai tikrai teisingas poelgis. Pasikeitėme ir užaugome, Colemanas sustiprėjo ne tik fiziškai, bet ir protiškai. Dievas jam paruošė ypatingą gyvenimą. Jis protingas ir sveikas berniukas.“

Smagu girdėti, jog vieno mažo berniuko istorija gali įkvėpti tiek daug žmonių.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų