Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kalėdoms namus kiekvienas puošia skirtingai – kitiems tai neturėtų rūpėti, jei tik patys namų gyventojai patenkinti savo darbo rezultatu. Bet pasirodo, kai kurie būdai puošti namus Kalėdoms laikomi „klaidingais“.

Kalėdoms namus kiekvienas puošia skirtingai – kitiems tai neturėtų rūpėti, jei tik patys namų gyventojai patenkinti savo darbo rezultatu. Bet pasirodo, kai kurie būdai puošti namus Kalėdoms laikomi „klaidingais“.

REKLAMA

Etiketo ekspertas Williamas Hansonas „The Sun“ paaiškino, kad kasmet reikėtų laikytis ilgo sąrašo nurodymų, ką galima daryti, o ko ne. Ką apie jo rekomendacijas manote jūs?

NEGALIMA: Dirbtinė eglutė

Williamo teigimu, dirbtinės Kalėdų eglutės yra „neskoningos“ – jis sako, kad reikėtų daugiau lėšų skirti „geros kokybės tikrai eglutei“.

Jis aiškina: „Dirbtinės eglutės yra neskoningos, nes jos neturi to tikros eglutės žavesio ir kokybės. Ir tik neklauskite apie dirbtines eglutes jau su lemputėmis. Juk smagiausia dalis yra turėti tą tuščią tamsžalę drobę, kurią galima puošti“.

Jei norite tikros eglutės – tokią ir rinkitės, bet ir dirbtinės eglutės nėra niekuo prastesnės. Tą pačią dirbtinę eglutę galėsite puošti ir kitais metais, todėl tikrai sutaupysite pinigų. Jei tą pačią dirbtinę eglutę pasiliksite daugeliui metų, ilguoju laikotarpiu taip bus geriau ir aplinkai.

REKLAMA

GALIMA: Rinktis natūralias dekoracijas

Etiketo ekspertas labai giria natūraliai atrodančius papuošimus ir sako, kad reikėtų stengtis namus puošti augalais, kuriuos šiuo metų laiku galima rasti ir gamtoje. Tinka bugienis, amalas, uogos bei puansetijos – tradicinės Kalėdų gėlės. Tačiau Williamas pataria amalo nekabinti tarpduryje, nors tokia tradicija! Jis pataria amalą dėti į vazą.

NEGALIMA: Kvapnios žvakės

Etiketo ekspertas sako, kad nėra tinkamo laiko ir vietos kvapnioms žvakėms. Jis aiškina: „Vakarui tinka stalą puošti žvakėmis, bet valgant turėtų tvyroti maisto, o ne žvakių kvapas“.

Nors šviežias maistas visada kvepia gardžiau, nei dirbtinės žvakės, jų aromatais pasimėgauti galima ir kitu laiku – pavyzdžiui, jaukiai įsitaisius ant sofos ir žiūrint nuotaikingą kalėdinį filmą.

GALIMA: Pabrėžti natūralios kalėdinės eglutės netobulumus

Jei jau išsirinkote natūralią, o ne dirbtinę eglutę, Williamas pataria pernelyg nesijaudinti, jei ji ne visai simetriška. Nors visi siekiame tobulybės, etiketo ekspertas sako, kad „skoninga ir saikingai papuošta“ eglutė visada yra geresnis klasės ženklas, nei „per gausiai pripuošta“ žaliaskarė, rašo mirror.co.uk

REKLAMA
REKLAMA

NEGALIMA: Kabinti lempučių lauke

Kalėdiniu laikotarpiu visada smagu pasižiūrėti, kaip žmonės papuošia savo namus iš išorės ir džiaugtis daugybe įvairiaspalvių švieselių, sklindančių iš visų namų. Bet pasirodo, tai gali reikšti, kad esate iš „prasto rajono“ – kad ir ką tai bereikštų!

Williamas sako: „Lempučių lauke visada būna prastuose rajonuose. Jei jums jos patinka, tai turbūt todėl, kad ir esate iš tokio rajono“.

Užuot lemputes kabinus namų išorėje, Williamas rekomenduoja jas pasitaupyti namų vidui. Jei labai norite papuošti ir kiemą, tuomet geriau rinktis baltas ar geltonas lemputes, jomis apvyniojus medį.

Jeigu mano vaikai nori eglutės kieme ir dar su dauk lempučių, tai aš tik džiaugiuosi.
O mąstymas kažkokio besmegianio manęs nedomina.
Dar vienas asilas
Nuo pandemijos pradžios bet kokie EKSPERTAI tapo nulio verti savos nuomonės reiškėjai.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų