Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nėra nieko blogiau, kaip grįžti namo ar pabusti ryte ir rasti namus, pilnus vaisinių muselių. Atrodo, kad jos išlenda iš niekur, o šimtai įkyrių vabalų blaškosi jūsų namuose.

Nėra nieko blogiau, kaip grįžti namo ar pabusti ryte ir rasti namus, pilnus vaisinių muselių. Atrodo, kad jos išlenda iš niekur, o šimtai įkyrių vabalų blaškosi jūsų namuose.

REKLAMA

Vaisinių muselių priežastis – drėgni, rūgstantys vaisiai ir daržovės, ir beveik visada dėl to, kad maistas per ilgai pūva šiukšliadėžėje. Blogiausia, kad kai jos įsiveisia, gali būti sunku visiškai jų atsikratyti.

Laimei, Deborah Looi, augalų ekspertė ir „Gardening collective” įkūrėja papasakojo, kad yra keletas triukų, kaip visam laikui atsikratyti vaisinių muselių.

Obuolių sidro actas

Obuolių sidro acto naudojimas gali būti vienas paprasčiausių būdų atsikratyti vaisinių muselių, nes su juo galim pagaminti natūralų purškiklį.

Tiesiog įpilkite obuolių sidro acto ir vandens į buteliuką su purškikliu ir pradėkite purkšti ten, kur muselių yra daugiausia.

REKLAMA

Deborah paaiškino: „Obuolių sidro actas yra natūralus muselių žudikas. Tiesiog įpilkite šaukštą acto į purškiamąjį buteliuką, kuriame yra vandens, ir purkškite jį ten, kur yra daugiausia vaisinių muselių.”

Sukurkite spąstus vaisinėms muselėms

Nereikia vykti į parduotuves ir pirkti brangių spąstų musėms, nes namuose tokius spąstus galite pasidaryti patys.

Deborah pasakė: „Galite pasidaryti paprastus vaisinių muselių spąstus, į stiklainį pripildami vandens ir įberdami šaukštelį cukraus.”

REKLAMA
REKLAMA

Tada padėkite stiklainį ten, kur yra daugiausia vaisinių muselių ir netrukus pradėsite matyti rezultatus.

Ji tęsė: „Padėkite stiklainį netoli tos vietos, kur matote daug vaisinių muselių, ir po kelių dienų pamatysite, kaip muselės nuskęsta cukriniame vandenyje.“

Boro rūgštis

Boro rūgštis gali būti naudojama kovai su įvairiais buitiniais kenkėjais, tačiau ji ypač puikiai naikina vaisines museles, rašo express.co.uk. 

Ją galima rasti daugumoje vaistinių – tiesiog nueikite prie prekystalio ir paprašykite.

„Boro rūgštis yra dar viena natūrali musių naikinimo priemonė, kurią galima rasti daugumoje vaistinių ar parduotuvių,” – pasakė Deborah.

Ji pridūrė: „Tiesiog pabarstykite boro rūgšties miltelių ties vietomis, kuriose yra daug muselių arba supilkite į vandenį, kuriuo laistote gėles, kad augalai jį sugertų ir taip numarintų vaisines museles.“

Nebus muselių jeigu nebus gendančio maisto .Museles išduoda jeigu pradėjo gesti obuolys,arba kita daržovė.Bus švara ,namuose nebus muselių.
Kvaila baba, kad vaisinės muselės būna ir tada, kai vaisiai net nepradėję pūti.
Bet palaiscius geles atsiranda
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų