Motina buvo priversta gimdyti mirusį kūdikį – jos nuotraukos sukrečia

Emma Fairbairn išgyveno pačias laimingiausias savo gyvenimo dienas, tačiau viską sujaukė nelemtas incidentas, kuris visam laikui pakeitė jos gyvenimą, rašoma hefty.co.

17

Jauna moteris jau buvo šeštą mėnesį nėščia ir nekantriai laukė savo kūdikio gimimo. Deja, ji net negalėjo įsivaizduoti, kad taip niekada ir negalės ant rankų laikyti savo taip laukto mažylio.

Moteris pateko į kraupią avariją, o viena sekundė nulėmė tragišką lemtį. Į eismo įvykio vietą netrukus atvyko gausios gelbėtojų pajėgos. Moteris nebuvo praradusi sąmonės – ji nujautė, kad greičiausiai praras savo mažylį. Visą naktį Emma praleido baisioje nežinioje, tačiau vis dar jautė savo pilve kūdikio krustelėjimus.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Moteris pagimdė negyvą kūdikį ir ryžosi jaudinančiam kadrui

Didžiausios svajonės tapti mama netekusi moteris visai palūžo. Blogiausia, ką sužinojo Emmma, kad visgi ji turės pagimdyti negimusį kūdikį.

2017 metų gegužės 28 dieną moteris pagimdė negyvą kūdikį.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mama 16 dienų leido laiką su savo kūdikio lavonėliu

Net nereikia sakyti, kokias sunkias akimirkas teko išgyventi moteriai. Nepaisant to, moteris jį be galo mylėjo, todėl nusprendė įamžinti mirusio kūdikio nuotraukas. Jose matome gležnas kūdikio rankas, padėtas ant jo motinos delno.

Istorija sujaudino daugybę žmonių, tiesa, ne visi suprato, kodėl moteris pasiryžo nufotografuoti savo mirusį kūdikėlį.

„Šios 27 valandos buvo blogiausios mano gyvenime. Vien žinojimas, kad jis niekada neatmerk akių, gniuždė mane. Jo mažas kūnelis nesugebėjo išgyventi sunkios avarijos“, - sakė moteris.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų