Moterys blakstienų rietikliu šalina inkštirus: šokiruoja net medikus

Inkštirų nenori niekas – užsikimšusios poros yra nemalonus dalykas, galintis sugadinti net ir tobuliausią odą. Tačiau odos priežiūros ekspertai įspėja, kad inkštirus šalinti blakstienų rietikliais – visai ne tinkama išeitis, rašoma mirror.co.uk.

„Youtube“ kanale, pavadintame „5 Minute Crafts MEN“ buvo patalpintas vaizdo įrašas, kuriame rodoma, kaip vyras blakstienų rietikliu iš ant nosies esančių inkštirų išsispaudžia baltus riebalus. Šio vaizdo įrašo žiūrėti nerekomenduojama tiems, kuriems lengvai kyla šleikštulys!

Nors vaizdo įraše šis procesas atrodo sėkmingas, Simone Shoffman, „Therapie“ klinikos vadybininkė įspėja, kad toks šios grožio priemonės naudojimas gali pažeisti odą.

„Pretty 52“ ji sakė: „Tai tikrai gali odai padaryti didelę žalą. Taip spaudžiant nosį galima pažeisti kapiliarus, nes šioje vietoje esanti oda yra labai plona.

Taip pat nešvarumus galima netyčia įspausti gilyn į odą, o tuomet poros dar labiau kimšis ir net gali susiformuoti gumbo formos cista.“

Šis įrankis, naudojamas ant nosies, gali ilgam palikti žymes ir net randus. S. Shoffman taip pat įspėja, kad dėl inkštirų šalinimo blakstienų rietikliu gali susiformuoti „voratinklio tipo“ venos ir gali būti pažeisti kapiliarai, o tam išgydyti vėliau prireiks net ir lazerinės terapijos.

Komentuodama šį vaizdo įrašą S. Shoffman sakė:„Realiame gyvenime viskas atrodytų kitaip. Kad inkštirai taip išsispaustų, jie turėjo būti labai atviri, o dauguma žmonių ant odos turi tam tikros natūralios rūgšties, kuri neleidžia nešvarumams taip ištekėti.“

Odos priežiūros specialistė rekomenduoja vietoj tokių pavojingų priemonių reguliariai darytis veido valymą ir naudoti gerą eksfoliatorių. Jei norite šalinti inkštirus, blakstienų rietiklius palikite ramybėje!


Rašyti komentarą...
P
Pelė
2019-07-27 19:45:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Straipsnyje rašoma, kad tai darė vyras. Tai prie ko čia moterys?.
Atsakyti
-1

K
Kosmetologe
2019-07-27 20:00:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip labai geras būdas graźiam būt . Ir dar rytais nuprauskit veidą skalbimo milteliais ! Švytėsit !
Atsakyti
0

I
Išradėja
2019-07-27 22:15:12
Pranešti apie netinkamą komentarą

O aš dar patarčiau švitriniu popieriumi pasidaryti viso kūno pilingą....
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų