Moteris šaukiasi pagalbos: sergu sunkia liga, todėl atėmė mano dukrą

Jauna moteris tikina, kad jos gyvenime vyko neįtikėtini dalykai. Kol ji sirgo, gulėjo ligoninėje, valdiškos institucijos paėmė jos dukterį. Tačiau paaiškėjo, kad tai – ne visa istorijos dalis.

Birutė gulėjo ligoninėje dėl ūminio inkstų nepakankamo. Moteris savo dukrą tuo metu paliko prižiūrėti seseriai. Tačiau susirgo sesers sūnus, tad teko dukrą palikti broliams.

Tuomet Birutė sulaukė giminaičių skambučio: jos dukrą išsivežė vaiko teisių institucijos. Kaip pasakojo moters brolis Marius, mergaitė šaukėsi mamos. Nuvykusi pas dukrą Birutė išgirdo, kad dėl ligos jai neleidžiama auginti savo vaiko. „Man sakė, kad tu greit numirsi, tai ar galima taip sakyt?“, - klausė moteris.

Nuvykusi pas buvusį vyrą Darių ji išgirdo, kad vaikų teisių apsaugos darbuotojai jam liepė neleisti Birutei susitikti su dukra.

Dariaus mama, taip pat Birutė, papasakojo, kad vaikas liks su tėvu, mat moteris elgiasi nepadoriai, pabėgo iš ligoninės, nors serga. Negana to, moteris pasakojo, kad buvusi marti dukros neteko ne vien dėl ligos, bet ir dėl nepastovaus gyvenimo būdo.

„Gastroliuoji nuo vieno vyro prie kito“, - sakė buvusio vyro mama.

Moteris priėmė sprendimą kreiptis į Krizių centrą kartu su dukrele. Tačiau buvusio vyro šeima įsitikinusi, kad Birutė dukros atsiimti nenori ir nesutiko moteriai jos atiduoti.

Išsamiau žiūrėkite laidos „TV pagalba“ siužete.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų