• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Viena socialinio tinklo „TikTok“ vartotoja labai nusiminė, kai vietoje gražių savo gimdymo nuotraukų pamatė keletą neįprastų vaizdų, tačiau jos sužadėtinis įžvelgė juokingą pusę.

Viena socialinio tinklo „TikTok“ vartotoja labai nusiminė, kai vietoje gražių savo gimdymo nuotraukų pamatė keletą neįprastų vaizdų, tačiau jos sužadėtinis įžvelgė juokingą pusę.

REKLAMA

Visos moterys mintyse įsivaizduoja „gražų“ gimdymą ‒ su tobulu makiažu, nuostabia šukuosena ir sklandžiu kūdikio gimimo procesu. Tie, kurie jau susilaukė vaikų, žino, kad taip nėra, o žmogaus gimimas nėra patrauklus momentas.

Gimdymo nuotraukos supykdė

Morgan Welch paprašė savo sužadėtinio padaryti gražių kūdikio gimdymo nuotraukų, tačiau liko labai nusivylusi, kai pamatė jas ‒ deja, nesugrąžinsi to momento ir nuotraukų iš naujo nepadarysi.

Ji kreipėsi į „TikTok“ ir paaiškino, kad prašė sužadėtinio: „Brangusis, kol aš gimdysiu, padaryk gražių nuotraukų“.

REKLAMA
REKLAMA

Po žodžiais buvo Morgan ir jos sužadėtinio nuotrauka, kurioje ji atrodo graži ir pasipuošusi. O tada ji pasidalijo nuotrauka, kurią padarė sužadėtinis – ji vilkėjo ligoninės chalatą ir matėsi, kad jai labai skauda.

REKLAMA

„Jo daromų nuotraukų tipai“, – rašė ji viršuje. „Ačiū, mažuti“, – pridūrė ji antraštėje. Fono muzika atspindėjo situacijos rimtumą ‒ grojo pagreitinta Abba dainos „Angeleyes“ versija, o kai buvo rodoma gimdančios moters nuotrauka, daina skambėjo komiškai lėtai.

Kitos mamos pasidalijo savo gimdymo nuotraukomis, kad moteris pasijustų geriau. Viena rašė: „Vienoje rankoje laikau deguonies vamzdelį, o kitoje – sūrio ir kumpio skrudintą sumuštinį, o paskui verkiu iš laimės“.

„Mergyt, kodėl manai, kad gimdymas yra puikus metas fotografuoti? Aš atrodžiau daug prasčiau“, – komentavo kita moteris.

Kažkuri kita komentatorė linksmai parašė: „Bent jau jis atkreipė dėmesį... Manasis tiesiog sėdėjo ant kėdės, užkandžiavo ir žiūrėjo, kaip aš rėkiu iš skausmo!“.

Gimgymas tai moters reikalas.Joks vyras neturi teisės dalyvauti gimdyme.Dabar nauja mada be vyro pagimdyti nebegali.Moteris gali būti rami,nes yra medicinos personalas,o vyras tegul laukia už durų.Tai būdavo ankščiau,dabar laikai kiti.
Turi ar neturi dalyvauti, čia kiekvienos šeimos pasirinkimas, kas nustatė, kad vyrai neturi teisės dalyvauti? Aš manau, kar vyras, matęs, kaip sunkiai gyvybė į pasaulį ateina, kitaip vertina ir vaiką ir žmoną! O tie, kurie laukė už durų ar namie, tai taip ir galvoja, kad viens du ir yra...
Na jei durnos niekas nekaltas
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų