Moteris gailisi sprendimo tekėti už savo vyro: „Būti kartu yra tikras pragaras“

Sakoma, kad nėra namų be dūmų, tačiau kai kur tų dūmų yra gerokai per daug. Viena moteris pasakoja, kad visa širdimi gailisi savo sprendimo tekėti, mat vyras ją erzina kone kiekvienu savo veiksmu.

Aš niekada neturėjau tekėti už savo vyro, jis yra be galo erzinantis. Jo žiovavimas per garsus, o nuolatinis švilpavimas varo mane iš proto. Esu tikra, kad jis specialiai kramto taip garsiai, kad mane suerzintų.

Vieną naktį jo kvėpavimas buvo toks sunkus, kad susigundžiau jam trenkti pagalve. Jis man pasiūlė pasimylėti, o aš jį ištrėmiau ant sofos. Jis sako, kad aš esu per jautri ir sąmoningai randu dalykų, kuriais galėčiau jį kaltinti, bet ką turėčiau daryti, kai esu visiškai prarandanti kantrybę?

Buvimas kartu 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę man padėjo suprasti, kad aš ir jis esame visiškai netinkami vienas kitam, rašoma dailystar.co.uk.

Šis romanas buvo kaip viesulas. Aš taip beviltiškai norėjau palikti namus, kad ištekėjau už pirmo vaikino, kuris manęs to paprašė. Prieš atsikraustydama pas savo dabartinį vyrą, pažinojau jį tik dvi savaites. Susituokėme labai greitai – po šešių mėnesių. Aš laikiau jį savo išeitimi pabėgti nuo seno gyvenimo.

Nė vienas mano šeimos narys neatvyko į mūsų vestuves. Mano tėtis buvo per daug užsiėmęs savo naujosios merginos viliojimu (dėl šios priežasties pirmiausia norėjau palikti savo vaikystės miegamąjį), o mama savanaudiškai deginosi Prancūzijos pietuose. Mes pažadėjome mylėti ir branginti vienas kitą, bet viskas susiklostė ne taip.

Jis nėra blogas žmogus, bet mes visiškai suklydome. Neturime nė vieno mus jungiančio dalyko ir stengiamės rasti, ką galėtume pasakyti vienas kitam.

Paprastai jis būna su savo draugais, aš su savo ir mūsų keliai susikerta tik kaip kada, bet būti kartu yra tikras pragaras. Tiesa, jis niekada nėra piktas ir nesielgia žiauriai, bet negaliu nustoti galvoti, kad galėjau pasirinkti žymiai geriau.

Jane O‘Gorman šiai moteriai sako, kad jei vyrui neleidžiama laisvai kvėpuoti, tai kažkas tikrai yra negerai. Faktas, kad mes visi turime erzinančių įpročių – nuo per garsaus čiaudėjimo iki švilpavimo, todėl reikia nustoti jį dėl to teisti.


Rašyti komentarą...
E
Eugenija
2020-10-04 10:50:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sugsdinai vyro gyvenimą iš savanaudiškų paskatų
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų