• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Iš išorės šiurpiai atrodantis viešbutis, o viduje – lakstantys siaubą keliantys filmų personažai, mistiniai klyksmai ir praslenkantis dūmų debesis miglotoje žvakių šviesoje. Tikriausiai skamba tarsi siužetas iš baimę keliančio siaubo filmo, tiesa? Tačiau išbandyti pramogą štai tokiame viešbutyje Alytaus rajone lietuvaičiams siūlo tatuiruočių meistras Evaldas Kazlauskas.

Iš išorės šiurpiai atrodantis viešbutis, o viduje – lakstantys siaubą keliantys filmų personažai, mistiniai klyksmai ir praslenkantis dūmų debesis miglotoje žvakių šviesoje. Tikriausiai skamba tarsi siužetas iš baimę keliančio siaubo filmo, tiesa? Tačiau išbandyti pramogą štai tokiame viešbutyje Alytaus rajone lietuvaičiams siūlo tatuiruočių meistras Evaldas Kazlauskas.

REKLAMA

Pabandykite įsivaizduoti tokį pasakojimą: su draugais staiga atsiduriate miško apsuptyje esančiame viešbutyje, pastatytame 1938-aisiais metais. Jums pranešama, kad čia apsilankę žmonės ilgainiui dingsta ir atsiradę nieko neprisimena.

Neseniai šiame viešbutyje buvo nužudyta pagyvenusi moteris, o žmonės kalba, kad tai padarė būtent viešbučio liokajus. Čia apsistoję žmonės pasakoja, kad po visko, kas jiems nutiko šiame viešbutyje, jie pradėjo matyti keistus dalykus, pavyzdžiui, baldų skraidymą. Dažniausiai žmonės skundžiasi moterimi, kurie ją mato tik naktį. Aplinkiniai ją praminė „Mirties motina“.

REKLAMA
REKLAMA

Skamba iš tiesų kraupiai, tiesa? Tačiau būtent į tokią istoriją pasinerti ir pabandyti pabėgti iš šiurpą keliančio viešbučio visus norinčius kviečia alytiškių pora, kurie Alytaus rajone įkūrė tikrų tikriausius siaubo namus.

REKLAMA

Įkvėpė siaubo filmai

Alytaus rajone net 2200 kv. m. siaubo namus įkūręs tatuiruočių meistras Evaldas Kazlauskas sako, kad jis su savo žmona itin mėgsta siaubo elementus, filmus ir jų pripildytus pabėgimo kambarius.

Kartu po visą Lietuvą panašius kambarius apkeliavusi pora šiemet ryžosi pasinerti į avantiūrą ir atidaryti šiurpą keliantį pramogų viešbutį netoli savo gyvenamojo miesto.

„Norime prikelti Alytaus miestą“, – šypteli vyras.

Šis sugalvotas viešbutis – jau antrasis šeimos verslas. Evaldas kartu su savo žmona turi ir tatuiruočių saloną. Natūralu, kad siaubo fanatiku save vadinantis vyras ant kūno labiausiai mėgsta piešti taip pat tokio pobūdžio piešinius.

REKLAMA
REKLAMA

„Man patinka daryti siaubo tatuiruotes, dievinu siaubo filmus. Kartą savo draugams pasakiau: „Padarom patys kažkokį siaubą“. Žinoma, draugai mane bandė atkalbinėti, sakė dar pagalvoti, viską apsvarstyti. Bet aš jau toks esu degtukas, norėjau padaryti viską čia ir dabar. Paskambinau keliems draugams, gavome leidimus ir įkūrėme viešbutį“, – sako jis.

Užgriuvo dėmesio banga

Nuo svajonės vyro neatgrasė ir pasaulyje siaučiantis koronavirusas, viešbutis sėkmingai buvo atidarytas rugpjūčio 28-ąją. Jo atidarymą vainikavo ir įspūdingi fejerverkai, o pats Evaldas sako, kad iš karto po jo jis sulaukė gausybės dėmesio:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Susidomėjimo sulaukiame labai didelio, tikrai labai. Kiekvieną dieną sulaukiu skambučių iš įvairių įmonių, kurios nori būti mūsų rėmėjais“, – sėkme džiaugiasi vyras.

O sėkme Evaldas tikrai turėtų džiaugtis, mat jis kartu su žmona šiame viešbutyje stengėsi įgyvendinti viską, ko patys nerado kitose Lietuvos pramogų vietose:

„Su žmona esame siaubo fanatikai, išvažinėjome po visą Lietuvą pažiūrėti, ką kiti siūlo šia tema. Galvojome, kad daugmaž pasisemsime idėjų, bet supratome, kad norime padaryti viską „over-limit“ ir suteikti žmonėms maksimumą. Siaubo namus įkūrėme pastate, kuriame buvo kultūros namai, todėl šios didelės patalpos yra labai patogios.“

REKLAMA

Dalyvius persekioja animatoriai

2200 kv. m. dydžio patalpose Evaldas su žmona įkūrė ir kino, šokių sales. Beveik 400 kv. m. 60–70 žiūrovų talpinanti kino salė taip pat gali pasigirti ir didžiuliu ekranu. Tačiau šios salės – toli gražu ne pabaiga, sako vyras.

„Mes stengiamės tobulintis, bandysime išplatinti savo ribas. Noriu sukurti tokią vietą, kuri būtų vienetinė ir išskirtinė pramoga žmonėms. Kiti turi pabėgimo kambarius su aktoriais, kurie žmonių neliečia arba liečia labai minimaliai, o pas mus animatoriai ne tik gali tave paliesti, bet ir pagauti, išvesti ar užrakinti“, – pasakoja Evaldas.

REKLAMA

Tai kaipgi viskas ten atrodo viduje, paklausite jūs? Pats siaubo viešbučio įkūrėjas atskleisti daug detalių nėra linkęs, tačiau lankytojams pažada, kad siaubo elementų čia lankytojai pajaus su kaupu:

„Jums įžengus į viešbutį, pirmiausia jus pasitinka negyva nuotaka, o į registratūrą palydi liokajus, kuris iš karto užrakina viešbučio duris. Jos nebus atrakintos iki tol, kol su draugais neįvykdysite visų paskirtų užduočių“, – intriguoja pašnekovas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dalyviai gali būti ir prirakinami

Pasak siaubo namų įkūrėjo, šioje pramogoje svarbiausia yra tarpusavio ryšys ir bendravimas. Mat įvairios sukurtos užduotys parodo, kiek iš tiesų savyje turite drąsos ir atsidavimo kitam:

„Vieni dalyviai yra užrakinami ar net prirakinami, tarkime, prie vamzdžio ar radiatoriaus. Kiti draugai turi juos surasti ir išgelbėti. Bet viskas nebus taip paprasta, jam bus sukurtos kliūtys, nebus lengva išgelbėti draugą. Jis turės gal ir pasiaukoti, pažiūrėti, ar pas kitą yra tiek drąsos ir atsidavimo, kad išgelbėtų draugą.“

REKLAMA

Evaldas pasakoja, kad kartu su žmona jie matė ne vieną dešimtį siaubo filmų. Todėl dabar pora siekia apjungti visus šiuos filmus, pasitelkti jų siaubo elementus ir sukurti vieną siaubo fanatikams skirtą jų mišinį.

Viešbučio siaubą keliančią aplinką sukuria ir čia naudojami garsai, šauksmai, dūmų efektai ir net lazeriai, LED žvakės.

Šešiems asmenims – 150 eurų

Visą parą dirbančiuose baimės namuose galima išbandyti dvi – dieninę ir naktinę programas. Dieninėje programoje lankytojai čia užtruks keletą valandų, o štai naktinėje – net penkias ar šešias valandas.

REKLAMA

„Dieninė programa kainuoja 150 eurų šešiems asmenims, galime leisti ir septintą asmenį už papildomą kainą. Sekmadieniais taikome 20 proc. nuolaidą. Darbo dienomis kaina yra 105 eurai, o po 18 val. – 150 eurų, kadangi įsijungia naktinis tarifas“, – tokių programų kainas atskleidžia viešbučio įkūrėjas.

Ateityje norėtų sukurti ir nakvynės galimybę

Nors pats Evaldas sako, kad šis pabėgimo kambarys viešbučiu vadinamas perkeltine prasme, vis dėlto, vyro ateities planuose yra ir netoli esantys nameliai. Būtent juose Evaldas norėtų žmonėms pasiūlyti praleisti naktį. Mat net ir aplinka čia – tarsi iš siaubo filmų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Šalia pastato už kelių šimtų metrų yra stovyklavietė, nameliai su elektra ir lovomis. Norėčiau, kad lankytojai galėtų nakvoti stovykloje ir vakare galėtų iš ten ateiti.

Iš ten kelias veda pro kapines šalia bažnyčios, jis atveda iki pat mūsų viešbučio“, – planais dalijasi pašnekovas.

Kol viešbučio savininko galvoje kuriasi naujos idėjos ir planai, apsilankyti šiame gigantiškame pabėgimo kambaryje gali visi norintys asmenys, sulaukę 16-kos metų.

REKLAMA

Viešbutyje išbūna ne visi

Tiesa, šešiolikmečiai čia turėtų atvykti su lydinčiu asmeniu arba pateikti tėvų sutikimą. Taip pat pramogų viešbutyje yra pasirašomas ir lankytojų sutikimas dėl saugumo bei galimų nelaimingų atsitikimų.

Vis dėlto, Evaldas džiaugiasi, kad kol kas tokių jų viešbutyje nepasitaikė ir tikisi, kad to pavyks išvengti ir ateityje.

„Pastatas iš išorės kai kuriose vietose atrodo kritinės būklės, bet viduje viskas yra saugu. Dėl lankytojų saugumo visos patalpos yra ir filmuojamos.

REKLAMA

O jeigu lankytojams pasidaro per baisu, turime sutartinį ženklą, kurį parodžius, kelionė viešbutyje būna baigta“,  – pasakoja vyras ir priduria, kad kol kas iš visų lankytojų kelionės viešbutyje nebaigė viena mergina.

Rekomenduoja atvykti su patogiais drabužiais

Pats Evaldas lankytojams rekomenduoja atvykti į viešbutį apsirengus patogiais drabužiais bei patogia avalyne. Na, o kol vyras laukia čia atvykstančių visų norinčiųjų, pats jis džiaugiasi, kad šią unikalią viešbučio idėją spėjo pamėgti ne tik vyro bičiuliai, bet ir šeima.

„Bandė ir mano sesuo, sakė tikrai patiko. Na, o šeima visada yra už mūsų visas idėjas, mus palaiko. Žinant mus su žmona ir kokie esame crazy, tai mūsų aplinkai tokios idėjos visiškai natūraliai atrodo“, – juokiasi vyras.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų