Morgo darbuotoja išklojo visas paslaptis, kas ten vyksta: naudoja virtuvės įrankius

Morgo darbuotoja Alexandria Bowser atskleidžia, kas vyksta morge ir kaip praeina jos diena. Moteris sako, kad savo darbą labai mėgsta ir jau nuo vaikystės žinojo, kad dirbs morge.

Susidomėjimas atsirado po to, kai su mama pažiūrėjo televizijos laidą apie žmones, kurie morge aiškinasi žmogaus mirimo priežastį ir tam naudoja kasdienius virtuvės įrankius: puodus, ąsočius, peilius.

„Mane labai sužavėjo visi anatominiai procesai. Kai pasakiau mamai, kad noriu dirbti tokį darbą užaugus, ji negalėjo patikėti.

Mes naudojame ąsočius, peilius, kempines, žirkles, bet, žinoma, turime ir specialią įrangą: šonkaulių žirkles, pjūklus, siuvimo adatas ir panašiai“, – atskleidžia moteris.

Neįprastas darbas

Alexandria dirba su patologu ir padeda atlikti išorinį paciento tyrimą, užrašinėja sužalojimus ir randus. Tada jie išima visus organus ir ieško užuominų, nenormalumų, kurie išduotų mirties priežastį.

Vėliau patikrinami pacientai, kurie buvo atvežti naktį. Patikrinamos jų tapatybės kortelės. Dažniausiai tenka atlikti šešis pomirtinius tyrimus, užpildyti dokumentus ir išvalyti patalpas.

„Esu visada labai įsitraukusi į darbą, bet nemeluosiu, mėgstame ir pajuokauti. Man atrodo, kad tai privaloma, kadangi gali labai greitai nugrimzti į liūdesio liūną, juk kiekvieną dieną susiduri su mirtimi. Yra keletas pacientų, kurių šeimų niekada nepamiršiu.

Kartais labai paliečia siaubingos žmogaus mirties sąlygos, o kartais randą širdyje palieka šeima, su kuria susidraugauji bandydamas ją paguosti. Sunkiausia, kai žinau, kad pacientas nusižudė. Visada bandau suprasti, kiek skausmo jam teko patirti, jog nusprendė taip pasielgti“, – pasakoja Alexandria.

Nereikia mokslų

Šį darbą labai sunku gauti, nors jam ir nereikia specialaus išsilavinimo. Alexandria daug metų savanoriavo morguose, kol pagaliau gavo apmokamą vietą.

Morgo darbuotoja sako, kad labai didžiuojasi savo darbu, kadangi turi galimybę atskleisti mirusiųjų mirties priežastį, rašo TheSun.co.uk.


Rašyti komentarą...
V
Vaida
2021-08-01 13:01:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiška nesąmonė. Nustatyti mirties priežastis, stebėti organų nenormalumus ar normalumus.....nebaigus mokslų... ir iš kur atsiranda tokių fantazuotojų....
Atsakyti
-9

I
Isprotėjas
2021-08-01 08:04:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nebezino ka rasyt
Atsakyti
-6

S
Slaugytoja
2021-08-01 17:21:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia turet med.issilavinima ,zinot zmogaus anatomija.nesamones raso .
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų