Modernus sprendimas langų grožiui ir praktiškumui: šias žaliuzes pritaikysite visur

Šiuolaikiško, tačiau pernelyg neįpareigojančio stiliaus plisuotos žaliuzės ne tik pagyvina interjerą, bet ir dažnai išsprendžia daugelį komplikuotų situacijų, kuomet sudėtinga pritaikyti įprastus langų dekoro sprendimus.

Šį kartą „Domus Lumina“ pristato savo plisuotų žaliuzių asortimente turimas tiek dieninių, tiek naktinių „blackout“ tipo korėtų plisuotų žaliuzių audinius.

Visus juos galima rasti SOVEREIGN, PALMA ir LEXINGTON kolekcijose.

SOVEREIGN kolekcija

Karališkoji (angl. Sovereign) kolekcija yra dalinai praleidžiančių ir pilnai užtamsinančių šviesą (blackout), „korėtų“ audinių kolekcija, kuri it išskleistos povo plunksnos sužavi savo gilių atspalvių pasirinkimu ir lengvai raštuotais audiniais. Vienspalviai audiniai, lyg šilko ir aksomo junginys, yra abipusiai, tad nuostabiomis spalvomis džiaugsitės tiek iš vidaus, tiek žvelgdami į langus iš išorės. Kita kolekcijos dalis – lengvai raštuoti audiniai tuo tarpu turi baltas nugarėles, kurios padeda atspindėti saulės spindulius, tuo pačiu viduje puošdami langus smulkių linijų raštais, suteikiančiais audiniams 3D pojūčio.

REKLAMA

„Korėti“ audiniai, kitaip vadinami „duette“ arba „honeycell“, primena medaus korius dėl savo dvigubo audinio ir kaip jis atrodo iš šono išskleidus jį. Tokiu būdu suklijuoti audiniai turi savybę nepraleisti ir neišleisti šilumos pro langą šiltuoju ar šaltuoju metų laiku, todėl abi Karališkosios kolekcijos (SOVEREIGN ir SOVEREIGN BO) – standartinės ir pilnai užtamsinančios šviesą, turi puikias savybes išlaikyti optimalią temperatūrą patalpoje ir lengvai kontroliuoti šviesos patekimą ar jos visai nepraleisti.

LEXINGTON kolekcija

Šioje plisuotų žaliuzių kolekcijoje – 16 skirtingų atspalvių audinių kolekcija, kuri susideda iš 8 standartinių – pralaidžių šviesai audinių ir 8 pilnai užtamsinančių šviesą (blackout).

Visi LEXINGTON kolekcijos audiniai yra dvigubi, žiūrint iš šono, šie sudaro korio formos angas, kurios padeda sulaikyti karštą ar šaltą orą, sklindantį pro lango stiklą. LEXINGTON audinių kolekcija turi ne tik išskirtinių techninių savybių, bet ir suteikia visapusišką komfortą darbo ir namų aplinkoje:

• Subtilaus audimo vienspalviai audiniai savo klostėmis suteikia aplinkai struktūriško šarmo;

• Lengvas šviesos valdymas su „blackout“ arba šviesai pralaidžiais audiniais;

• Užtikrintas privatumas;

• Audinys dėl savo oro kišenėlių sulaiko pro lango stiklą einantį karštį ar šaltį, tokiu būdu sutaupoma elektros energija;

• Balta audinių nugarėlė padeda atspindėti saulės karštį.

PALMA kolekcija

Palma ir Palma BO plisuotų žaliuzių kolekcija išsiskiria dizainu, skirtu mėgstantiems modernumą, originalumą ir praktiškumą. Šiose kolekcijose rasite net 19 skirtingų spalvinių variantų.

Tai dviejų sluoksnių plisuotos žaliuzės: vienas iš šio audinio sluoksnių yra „blackout“ audinys, kuris dėl savo unikalių savybių nepraleidžia saulės šviesos, neleidžia prikaitinti patalpos bei uždengus langą – tampa tamsu lyg nakties metu.

Šių plisuotų žaliuzių audiniai puikiai pritaikomi fotostudijoms, konferencijų patalpoms, miegamojo ar vaikų kambariams. Taip pat šios žaliuzės itin tinka stoglangiams, nes dėl savo dvigubo sluoksnio sulaiko šilumą, išlaiko stabilią formą ir yra lengvai prižiūrimos.

„Domus Lumina“ tikina, kad visos šios plisuotų žaliuzių kolekcijos pakerės klientų širdis ir įkvėps naujiems iššūkiams kuriant namų aplinką, apipavidalinant modernesnę darbo erdvę ar tiesiog atneš naujų vėjų langų uždengimų pokyčiams.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų