Yra daugybė eilėraščių, dainų ir filmų apie meilę, kuriose šis jausmas atskleidžiamas tik iš romantiškosios pusės. Tačiau daugelis romantiškų meilės apibrėžimų tik mitologizuoja vieną gražiausių jausmų. O kokia gi iš tiesų yra meilė?

Ar tikrai manote, kad pykstasi tik tos poros, kuriose meilė seniai išblėso? O gal esate įsitikinę, kad įsimylėjėliai nepastebi vienas kito trūkumų? Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt siūlo suabejoti keliais mitais apie meilę.

Vienas kitą mylintys partneriai niekada nekonfliktuoja. Du mylintys žmonės dviese sėdį prie jūros, šnekučiuojasi, vakarieniauja žvakių šviesoje… Norėtųsi tikėti, kaip rodoma kai kuriuose romantiniuose filmuose, kad ten, kur meilė, konfliktams vietos nėra, o barniai atsiranda tuomet, kai šis jausmas ima blėsti. Tačiau ar tikrai taip?

Puiku, jei idealiai sutariate su savo mylimuoju, tačiau ar tikrai poros kivirčijasi tik tada, kai nebelieka meilės? Greičiausiai ne. Pagalvokite apie visus žmones, su kuriais jūs niekada nesipykstate: jūsų gydytojas, viršininkas, kolega… Galima prieiti prie paprastos išvados – niekada nesipykstate su tais žmonėmis, kurie jūsų gyvenime nelabai ką reiškia ir nėra jums artimi. Tuo tarpu meilė abiejų partnerių širdyse turi liepsnoti, taigi kartais ir konfliktų gali iškilti. Jei niekada nesiginčijate su savo partneriu, tuomet greičiausiai apskritai su juo nesikalbate, o tai yra blogiausia, kas gali nutikti.

REKLAMA

Meilė lygi orgazmų skaičiui. Kai kurie tapatina meilę ir seksą. Tokie žmonės visą savo dėmesį sutelkia į lovos reikalus ir labai nemėgsta pokalbių apie jausmus. Žinoma, meilė ir seksas neabejotinai yra neatsiejami dalykai, tačiau ar iš tiesų meilė lygi orgazmų skaičiui? Nors geras seksas yra svarbi kiekvienos poros gyvenimo dalis, meilės ir sekso tapatinimas nėra labai vykęs.

Tiesa ta, kad mažai tikėtina, jog per kelias dešimtis santuokos metų pavyks išsaugoti nepakartojamą seksą. Greičiausiai laikui bėgant teks ieškoti būdu, kaip atgaivinti aistrą miegamajame. Ir čia nėra nieko blogo – su tuo susiduria daugelis porų. Taigi turi būti šis tas daugiau nei seksas, kas vienytų du žmones, kurie nusprendė sujungti savo širdis visam gyvenimui.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų