REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandien dueto „Grupė 2 – Karolis ir Donatas“ socialiniuose tinkluose nuskambėjo džiugi žinia gerbėjams. Atlikėjai neslepia, kad artėja džiugi diena.

Šiandien dueto „Grupė 2 – Karolis ir Donatas“ socialiniuose tinkluose nuskambėjo džiugi žinia gerbėjams. Atlikėjai neslepia, kad artėja džiugi diena.

REKLAMA

Į gerbėjus, grupės „Grupė 2 – Karolis ir Donatas“ atlikėjai kreipėsi pasidalinę įrašu:

„Draugai, po devintu prakaitu darbavomės repetuodami ir esame pasiruošę pasimatyti su jumis balandžio 1 d. „Žalgirio“ arenoje!

Scena bus pilna gražiausių veidų, stipriausių balsų, atmosferą užkaitinsime maksimaliai, pažadame. Nekantraujame pasimatyt!

Visi bilietai išparduoti, dėkingi jums va tiek!“

Prie įrašo taip pat buvo pridėta ir nuotrauka, kurioje besišypsantys pozuoja Evaldas Sidaras, Karolis Žioltikovas, Kęstutis Radavičius, Donatas Balvočius, Žilvinas Žvagulis ir Karolis Akulavičius

Koncertas D. Čižausko atminimui

Sausio 2 dieną nuskambėjo skaudi žinia apie grupės 2 Donatai lyderio Donato Čižausko mirtį. Vyrui buvo vos 33-eji. Jo atminimas netrukus bus atgaivintas balandžio 1 dieną, Kauno „Žalgirio“ arenoje, kur įvyks D. Čižauskui skirtas koncertas.

REKLAMA
REKLAMA

Prie šio renginio organizavimo ir planavimo daug prisidėjo Arūnas Valinskas. Kiek anksčiau naujienų portalui tv3.lt jis pasakojo, kad visai neseniai įvyko pirmasis kūrybinis susitikimas, kurio metu, kaip ir planuota, atlikėjams, kurie pasirodys scenoje, išdalintos dainos.

REKLAMA

„Šioje vietoje, kaip ir sakiau, turėjome didesnę problemą: kaip sutalpinti visus norinčius. Atrodo, kad pavyko, išdalinome Donato dainas, jos skambės ir, manau, bus tikrai geras koncertas“, – tą kartą sakė A. Valinskas.

Balandžio 1-ąją didžiausios šalies arenos scenoje pasirodys daugybė žinomų Lietuvos atlikėjų, kurių lūpomis skambės D. Čižausko kūryba:

„Tai nebus kažkoks pagrabas ar keturnedėlis. Ne, tai bus žmogaus, kuris kvietė savo dainomis gyventi, atminimas ir pasidalinimas jo dainomis.“

REKLAMA
REKLAMA

Scenoje netrūks ir puikiai žinomų Donato sukurtų dainų, ir žinomų veidų. Gerbėjams dar kartą sudainuoti jo kūrybą panoro daugybė Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždžių – tai tik  parodo, kad jį mylėjo ne tik gerbėjai, bet ir kolegos:

„Labai džiaugiuosi, kad dalyvauti sutiko ir Marijonas Mikutavičius, ir Vaidas Baumila. Yra labai daug žmonių, kurie apgailestavo, nes iš karto pasakė, kad dalyvaus, bet sužinojus datą, kada vyks koncertas, negalės sudalyvauti. Pavyzdžiui, Natalija Bunkė tą dieną koncertuos Stokholme. Ji bandė jį perkelti, deja, jai neišėjo, todėl Natalija dalyvaus neakivaizdiniu būdu.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Gerbėjai, iššlavę bilietus į rengiinį, gali tikėtis ir staigmenų. Pagerbti D. Čižausko atminimą atlikėjai atvyks net iš tolimiausių pasaulio kampelių. A. Valinskas išdavė, kad vienas jų atvyks net iš JAV.

Skambės ne tik hitais tapusios dainos. Pirmą kartą dienos šviesą išvys ir gerbėjų ausis pasieks dainos, kurias velionis buvo sukūręs, bet nespėjo nuskambėti jam esant gyvam.

D. Čižausko atminimui skirtame koncerte jo dainas atliks gausi jo scenos kolegų kompanija: Karolis Akulavičius, Donatas Balvočius, Inga Valinskienė, Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis, Marijonas Mikutavičius, Vaidas Baumila, „Žemaitukai“, Renata ir Deivis Norvilai, Irūna ir Marius Jampolskis, Česlovas Gabalis, Dainotas Varnas, Liepa Norkevičienė, „Patruliai“, „Džentelmenai“, „Sare Roma“.

REKLAMA

Surinkti pinigai keliaus šeimai

Nenuostabu, kad vos pasirodžius žiniai apie D. Čižausko atminimo koncertą, bilietai buvo išpirkti akimirksniu. Tad jis bus skirtas ne tik pagerbti Donato atminimą, bet ir padėkoti visiems, atvykstantiems paklausyti jo dainų.

„Norime padaryti tokį koncertą ne tik tam, kad pagerbtume Donatą Čižauską, bet kad pagerbtume ir žmones, kurie su meile perka bilietus ir ateina. Mes negalime jų nuvilti.

Tikrai stengsimės padaryti grandiozinį renginį, koncertą. Nesigirsime, kad bus daug garso ir šviesų, bet tai bus labai geras, nuoširdus, šiltas ir linksmas koncertas“, – pasakojo tą kartą A. Valinskas.

REKLAMA

„Tai vienas iš labai, labai retų renginių, kuriam nereikėjo jokios reklamos“, – pridūrė.

Visi koncerto planai buvo aptarti su velionio artimaisiais: tėvais, žmona, broliu. Ir visos gautos lėšos bus skirtos D. Čižausko šeimai:

„Su šeima sutarėme, nors jie neprašė ir nereikalavo, sakė, kad jiems tikrai nereikia, bet viską vertins audito kompanija, kuri po to duos oficialią ataskaitą šeimai: kiek gauta pinigų, kiek išleista, kas nuomota, kiek lieka ir viskas bus pervesta jiems.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų