Rašyti komentarą...
Sunku skaityti tokias mintis, tai liga kuria suserga ivairaus amziaus zmones kai jusu tai nepaliecia ir jusu aplinkos taip kalbate smerkiate negalvojate kad skaudu seimai draugams.Bukite zmones mylekite save ir kitus .Nereikia buti gerbeju del kazkl nemegti zmogaus tiesiog gaila zmoniu kurie pasirenka mirti o galetu gyventi bet gyvenimas padidaro nebepakeliamas kazkas saukia iseiti tai liga ,kuri nepagydoma.
Liudna del zmoniu kurie negali parasyti ka nors grazaus tik skaudina savus ir kitus zmones kurie pazinojo ar nepazinojo Donata ir kurie turi sirdi ir pil i gerumo atjautos siame gyvenime.Bukim geresni jautresni visi iseisime anksciau ar veliau.
@Tiesiog sunu skaityti . mano nuomone ligonius reikia gyditi ir palaikyti kol jie gyvi o ne garbinti kai jis nusizudo, zmogui turbut truko artimuju ir draugu palaikymo, tu kurie dabar su komiku valinsku linksmina lt tauta, nors nera cia ko linksmintis - jau ir taip pirmaujame savizudziu skaiciumi
Nedomina absoliučiai...
Nepažinojau jo ir nė vienos dainos tikriausiai nesu girdėjusi. Manau, nesu vienintelė.Todėl ir keista, kad šitoks ažiotažas. Bet jeigu kam reikia, tebūnie. Tik norėčiau sužinot, kiek iš tikrųjų žmonių susirinko į koncertą ir kokias sumas Valinskas surinko bei neužmiršo šeimai atiduot.
Iš kur atsirandtokių "komeSavntatorių"?Jei nepatinka žmogus,atsiribok nuo jo,o ne pilk purvą.
Du urodai taip turi but
Nusipise nuo darbo.... Urodija. Gaiskit po vieną
Palikite pagaliau išėjusį žmogų ramybėje.
Labai gražu kad Donato garbei bus koncertas,kam nepatinka nekomentuokit,parodot savo pavydą,he he he,,,,,nes esat lietuviai,galėtų koncertą vėliau ,parodyt per TV,nes bilietų negavo daugelis,
@Suvalkija Tikrai tikėsimės pamatyti tą koncertą ir per televiziją, malonu bus išgirsti Donato sukurtas dainas.
Renge koncerta atminimui,bet va pinigus ko negali atiduoti is kart visus seimai.Koks gali būti isskaiciavimas kazkokiom nuomom ar kam.Patys sugalvojo,patys is savo lesu tegul ir susimoka uz visas nuomas uz viska.Nu ,bet nebus taip,uz aciu suo menai nerengs koncertų.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų