• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pranešta, kad mirė žinomas britų televizijos laidų vedėjas Michaelas Mosley. Jo žmona patvirtino žinią, kad jos vyras buvo rastas negyvas Graikijos Symi saloje.

Pranešta, kad mirė žinomas britų televizijos laidų vedėjas Michaelas Mosley. Jo žmona patvirtino žinią, kad jos vyras buvo rastas negyvas Graikijos Symi saloje.

REKLAMA

67 metų M. Mosley dingo trečiadienį, išėjęs pasivaikščioti po salą, pranešus apie jo dingimą pradėta intensyvi penkias dienas trukusi paieška, rašo theguardian.com.

Trečiadienį 13.30 val. vietos laiku M. Mosley išėjo pėsčiomis iš šv. Nikolo paplūdimio į Symi uostamiestį, kur buvo apsistojęs su draugais, ir nuėjo šiek tiek daugiau nei tris kilometrus pėsčiomis.

Vaizdo kamerų užfiksuotuose vaizdo įrašuose, darytuose praėjus maždaug 20 minučių po to, kai jis buvo pastebėtas paskutinį kartą, matyti, kad M. Mosley buvo prie restorano netoliese esančiame Pedi mieste, nuo kaitrios saulės saugojosi skėčiu.

Kūnas rastas Graikijoje

Jo žmona apie dingimą pranešė 19.30 val. vietos laiku, kai jis negrįžo į namus, kuriuose pora buvo apsistojusi su draugais ir kuriuose jis buvo palikęs telefoną. Vyro kūnas rastas sekmadienį.

REKLAMA
REKLAMA

Dr. Clare Bailey sakė, kad vienintelė paguoda jai ir keturiems jų vaikams yra tai, kad jis beveik pasiekė savo žygio tikslą.

„Guodžiamės tuo, kad jis beveik pasiekė savo tikslą. Jis drąsiai ėjo, tačiau pasirinko netinkamą maršrutą ir nukrito ten, kur jo negalėjo lengvai pastebėti gausi paieškų komanda“, – teigė žmona.

REKLAMA

Patvirtindama, kad kūnas buvo rastas, jo žmona pareiškime teigė: „Tai, kad praradau Michaelą, savo nuostabų, linksmą, malonų ir genialų vyrą, yra siaubinga.

Mes kūrėme neįtikėtinai laimingą gyvenimą kartu. Labai mylėjome vienas kitą ir buvome tokie laimingi kartu.“

Dr. C. Bailey, kuri su M. Mosley susipažino medicinos studijų metu, sakė, kad „nepaprastai didžiuojasi“ jų vaikais, stiprybe ir sulauktu palaikymu.

„Mano ir mano šeimą labai paguodė žmonių iš viso pasaulio pasiųsta meilė. Akivaizdu, kad Michaelas daugeliui jūsų reiškė labai daug“, – sakė ji.

REKLAMA
REKLAMA

Ji pridūrė, M. Mosley, kuris ne kartą išbandė įvairias mokslines teorijas ant savo kūno, buvo nuotykių mėgėjas ir tai buvo „dalis to, kas jį padarė ypatingu“.

Ji pridūrė: „Esame labai dėkingi nepaprastiems Symio žmonėms, kurie nenuilstamai dirbo, kad padėtų jį surasti. Kai kurie iš salos gyventojų, kurie net nebuvo girdėję apie Michaelą, neprašomi dirbo nuo aušros iki sutemų. Taip pat esame labai dėkingi žiniasklaidos atstovams, kurie su mumis elgėsi labai pagarbiai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Man labai pasisekė, kad turiu vaikus ir nuostabius draugus. Labiausiai man pasisekė, kad gyvenau šį gyvenimą kartu su Michaelu.“

Pranešama, kad penktąją intensyvių paieškų dieną, M. Mosley kūną aptiko valstybinio transliuotojo ERT operatorius. Jo kūnas buvo aptiktas uolėtoje vietovėje netoli tvoros, šalia nedidelio kurorto, į kurį galima patekti tik valtimi arba pėsčiomis.

Kurortas yra kitoje įlankos pusėje nei ta, kurioje buvo jo žmona ir draugai, ir maždaug už 30 minučių kelio pėsčiomis nuo Pedi, kur jis buvo matytas paskutinį kartą.

REKLAMA

Praėjusią savaitę Symi saloje buvo paskelbti įspėjimai dėl ekstremalių karščių, nes popietę temperatūra viršija 40 laipsnių Celsijaus.

„Iš jo laikrodžio ir drabužių buvo aišku, kad tai daktaras Mosley“, – sakė policijos atstovė Konstantina Dimoglou. Policijos šaltinis „BBC News“ sakė, kad mirusysis buvo miręs „jau kelias dienas“.

Kūną aptikusi operatorių komanda sakė, kad kūną pastebėjo iš valties Ayia Marinos įlankoje, priartinę užfiksuotą vaizdą.

REKLAMA

„Mes jį aptikome iš valties, kai įplaukėme į Ayia Marina įlanką. Peržiūrint užfiksuotą medžiagą, pamatėme kažką keisto prie tvoros, maždaug 50 metrų nuo jūros, ir tada, priartinę vaizdą pamatėme, kad tai buvo kūnas, nes jo laikrodis blizgėjo saulėje“, – sakė ERT žurnalistas Aristides Miaoulis.

Salos meras, kuris buvo kartu su žiniasklaidos komanda, sakė, kad prieš tai apie 200 žmonių ieškojo toje vietoje, tačiau M. Mosley kūnas nebuvo rastas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Į vietovę nedelsiant buvo iškviesta Graikijos pakrančių apsaugos tarnyba ir teritorija buvo aptverta. Skelbiama, kad pirmadienį Rodo miesto ligoninėje bus atliktas skrodimas. M. Mosley kūnas buvo pergabentas į didesnę salą praėjus kelioms valandoms po jo radimo.

Anksčiau, sekmadienį į salą atvykęs koroneris atmetė žmogžudystės versiją ir pridūrė, kad be galvos traumos, kuri britas galėjo patirti krisdamas, nėra jokių nusikaltimo požymių. Kūnas buvo aptiktas tą dieną, kai paieškos komanda pradėjo apieškoti urvus, esančius netoli Ayia Marina paplūdimio.

Sekmadienį apie 14 val. vietos laiku į prieplauką valtimi atplaukę ugniagesiai gelbėtojai išgabeno vyro kūną.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų