REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prieš 32-ejus metus dingusios anglės Nicolos Payne mama mirė taip ir nesužinojusi, kas nutiko jos dukrai.

Prieš 32-ejus metus dingusios anglės Nicolos Payne mama mirė taip ir nesužinojusi, kas nutiko jos dukrai.

REKLAMA

Antradienį patvirtinta, kad jos mama Marilyn Payne mirė sulaukusi 77 metų, o jos šeima ją apibūdino kaip „atkaklią, ryžtingą ir drąsią“, nes ji visą laiką ieškojo atsakymų, kas nutiko jos dukrai, kuri dingo 1991 metais.

„Facebook“ puslapyje „Find Nicola Payne“ jos šeima rašė: „Skaudančia širdimi pranešame apie jos mamos Marilyn Payne mirti.

Ji buvo atkakli moteris, kuri niekada nepasidavė ieškodama dukros, kad galėtų ją tinkamai palaidoti. Jos drąsa buvo nepamatuojama, o jos ryžtą perims jos šeima ir daugybė draugų, kurie stengsis pagaliau sugrąžinti Nicolą namo.“

Dingo būdama aštuoniolikmetė

Nicola dingo 1991 m. gruodį, būdama vos 18 metų, kai ėjo namo iš savo vaikino namų. Tuo metu ji turėjo septynių mėnesių sūnų Oweną, rašo mirror.co.uk.

REKLAMA
REKLAMA

Nicola dingo vietoje, kurią Koventrio gyventojai ir kiti vadina „Black pad“. Kelionė iki tėvų namų turėjo trukti tik penkias minutes, tačiau ji niekada nepasiekė savo kelionės tikslo.

REKLAMA

Niekada nebuvo rasta jokių jos pėdsakų. Praėjus keliems metams po Nicolos dingimo buvo suimta nemažai asmenų, galėjusių prisidėti prie jos dingimo, tačiau 2015 m. du įtariamieji buvo išteisinti.

Abiem vyrams buvo panaikinti kaltinimai už žmogžudystės įvykdymą

Marilyn ir jos vyras Johnas, kuriam taip pat 77-eri, paskutinį kartą viešai kreipėsi į žmones 2021 m., praėjus 30 metų po Nicolos dingimo.

Vis dar ieškoma atsakymų, Nicolos broliai Scottas, kuriam 55-eri, ir Nigelas, 57-erių, tęsia kampaniją siekiant sužinoti informaciją apie sesers dingimą.

REKLAMA
REKLAMA

Jos 42-ejų pusseserė Amanda Eales taip pat dalyvauja kampanijoje. Kalbėdama sukakus 30-mečiui po jos dingimo, Amanda sakė, kad Nicola buvo jos „sesuo, kurios niekada neturėjo“.

Ji sakė: „Aš aštuoneriais metais jaunesnė už Nicky ir ji man visada buvo pavyzdys. Ji turėjo gyvenimo tikslą. Ji dievino savo sūnų – ir visi, kas ją pažinojo, ją mylėjo.

Kiekvieno žmogaus gyvenimas pasikeitė tą dieną, kai ji dingo, ir mes, praėjus 30 metų, vis dar bandome rasti atsakymus.

Esame didelė šeima ir visada švenčiame jos gimtadienį, jubiliejus. Visada paliekame tuščią vietą, kurioje turėtų sėdėti Nicola.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų