Mergina per metus sutaupė pradiniam buto įnašui: turi patarimų kitiems

25-ių metų namo savininkė dalijasi patirtimi, kaip jai pavyko sutaupyti 25000 svarų sterlingų pradiniam savo svajonių namo įnašui, nors jos atlyginimas tikrai nėra labai didelis.

Rebecca tapo „YouTube" sensacija savo vaizdo įrašais apie namo renovacijas, kuriuose ji drąsina žiūrovus taupyti namui ar automobiliui, tvirtindama: „Jei aš galiu tai padaryti, gali  ir bet kas“.

Nei Rebecca, nei jos partneris negauna didelių atlyginimų darbe, tačiau jie nusprendė susitaupyti savo namui, rašo mirror.co.uk. Pora naudojo labai paprastus pinigų taupymo būdus – mesdami į stiklainį pensus, sutaupė 700 svarų sterlingų.

Rebecca sako: „Pagalvojome, kad reikia sukurti vaizdo įrašą apie tai, kaip mes susitaupėme pradiniam įnašui. Nebūtinai turite taupyti namui, galite bet kam – automobiliui ar atostogoms“.

Gyvenkite pas tėvus

„Išsinuomokite kambarį – galbūt ne visiems tai pavyks, bet bandykite. Jei nuomositės butą, teks mokėti ir nuomą ir komunalinius mokesčius, o suma susidarys nemaža. Mes abu savo tėvams už nuomą mokėjome po 300 svarų – mums tai atrodė teisinga, nes nedaug tuo metu uždirbdavome“, − siūlė Rebecca.

Tiesioginis debetas

„Pasirinkau tiesioginį debetą ir kai tik į kitą mano sąskaitą pervesdavo atlyginimą, tuoj pat buvo atidedama konkreti pinigų suma“, − pasakojo ji.

Parduokite mašiną

„Turėjau „Mini“, bet iš tiesų man jo nereikėjo. Pardaviau už 2000 svarų sterlingų, o tai gera pradžia. Parduokite bet ką – telefoną, rūbus“, − sakė Rebecca.

Papildomi darbai

Rebecca pasakojo, kad jai patiko dirbti administratore, darbas nebuvo sunkus ir streso nedaug. „Nemečiau darbo, tik labiau stengiausi ir paprašiau vadovo, kad pakeltų atlyginimą − jis sutiko. Net ir nedaug padidėjęs atlyginimas padeda. Pasikalbėkite su bosu”, − patarė Rebecca.

Vaikų priežiūra

„Kiekvieną savaitės dieną dirbau aukle. Tai pats lengviausias darbas“, − tvirtino moteris.

Gimtadienio dovanos

Kai jūsų paklausia, ko norėtumėte savo gimtadieniui, Rebecca pataria prašyti ne dovanos, o pinigų.

REKLAMA

Dėvėti rūbai

Moteris tvirtina, kad jei vienerius metus sau rūbus pirksite dėvėtų drabužių parduotuvėse, tikrai neišlaidausite ir nesijausite nuskriausti.

Išgryninkite pinigus

Išgrynindami pinigus savaitės pradžioje, mažiau naudositės banko kortele. Žmonės būna žymiai taupesni, kai naudoja grynuosius pinigus.

Prekių sąrašas

„Per savaitę mes išleidžiame 80 svarų, nes išalkstame! Pasidarykite pirkinių sąrašą ir pirkite tik tai, ko reikia“, − juokauja Rebecca.

Monetas − į taupyklę

„Abu su partneriu pradėjome varžytis, kas daugiau sumes monetų į savo taupyklę. Jis metė į stiklainį, aš − į puodynę. Pasirodo, abu sutaupėme ne taip jau ir mažai − 700 svarų“, − pasakojo ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų