Melagį išduoda šie aiškūs ženklai: įsidėmėkite juos visam laikui

Kūno kalbos ekspertas pasidalijo 10 populiariausių kūno ženklų, kurie gali parodyti, kad kažkas meluoja jums pokalbio metu – viską išduoda rankos ir akys.

Ar kada nors turėjote pokalbį ir jo viduryje ėmė kirbėti mintis, kad kitas asmuo gali jums nesakyti tiesos?

Na, jei manote, kad kažkas gali jums meluoti, turite žinoti, kad yra keletas paprastų signalų, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį kalbėdamiesi su tais žmonėmis kitą kartą, rašoma mirror.co.uk.

Ekspertas sako, kad sužinosite tiesą, jeigu žinosite, ką iš tikrųjų jums sako jų rankos, lūpos ir akys.

Kūno kalbos ekspertas Mikas Carteris atskleidė dešimt melo požymių. Taigi, kaip pastebėti melagį?

Išmokti skaityti kūno kalbą gali būti gana naudinga, todėl reikia atidžiai atkreipti dėmesį į tai, kur žmonės žiūri, ar jie nuolat laižo lūpas, ir ką daro rankomis.

Ženklai, kad žmogus meluoja

Pasak Miko Carterio, numeris vienas signalas, kad tau meluojama, yra tai, kad kitas žmogus kalbėdamasis toliau žiūri į dešinę. Jis paaiškina, kad tai rodo, jog tai, ką jie sako, yra jų „vaizduotėje, o ne atmintyje“.

Kiti svarbūs ženklai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį yra per dažnas mirksėjimas, lūpų laižymas ar lietimas, gilus kvėpavimas prieš kalbant, klausimo pakartojimas prieš atsakymą ir rankų pirštai tampa panašūs į paukščių nagus.

Jie taip pat gali nepateikti konkrečios informacijos, blokuoti žmones rankos ir kojos judesiais, nutraukti akių kontaktą ir paslėpti rankas už nugaros, nes rankų gestai atskleidžia emocijas.


Rašyti komentarą...
P
Pastabusis
2021-06-08 14:30:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip pirštu į akį. Dabar jau aišku, kodėl valdžios troikei taip nesiseka, todėl, kad pastoviai meluoja. Stebėkite jų elgesį ir suprasite, kad aš, pastabus nemeluoju.
Atsakyti
-3

A
As
2021-06-08 15:50:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jo jo gryna tiesa, kalbejau su visais seimunais tai tiek jie ziurejo y desine rankas susinere uz nugaros kad atrode kad jie ten mato šetona, pačiam net baisu pasidare:)))
Atsakyti
-3

X
Xxx
2021-06-08 13:09:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš taip pat pastebėjau jei žmogus žiūri į dešinę tai labai dažnai meluoja
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų