Markle peržengė visas ribas: 1 poelgio jai negali atleisti karališka šeima

Meghan Markle vadinama „peržengusia visas ribas“ už savo pasakojimą, kad Kate Middleton prieš Meghan ir Hario vestuves 2018 metais ją pravirkdė, teigia karališkajai šeimai artimas šaltinis.

Sasekso hercogienė per interviu Oprai Vinfri papasakojo, kad Kate Middleton ją pravirkdė žinodama, kad Meghan negali jai atsikirsti. Karališkajai šeimai artimas šaltinis dabar sako, kad čia ji peržengė visas ribas. „Mail Online“ šaltinis pasakojo, kad Meghan Markle, interviu su Opra Vinfri paminėdama Kate, įsiutino princą Viljamą.

Didžiausia įtampą tvyro tarp Viljamo ir Meghan

Šaltinis teigė: „Apie Kate, Meghan, Viljamo ir Hario bėdas kalbėta daug, bet didžiausia įtampa dabar turbūt tvyro tarp Viljamo ir Meghan. Visų pirma, Viljamas negali susitaikyti su tuo, kaip Meghan pasielgė su jo žmona... Ji taip viešai apie ją kalbėjo per interviu su Opra, sakė, kad tai buvo žmogus, kuris ją pravirkdė – taip buvo peržengtos visos ribos.

Meghan tikrai labai gerai žinojo, kad Kate niekaip jai atsakyti negalės. Nors žmonės jai vis palankesni, Kate yra labai jautri moteris, kuri mėgsta laikytis santūriai, kiek įmanoma, ir palaikyti savo šeimą bei savo šalį. Viljamas mano, kad taip su ja pasielgti buvo neteisinga.“

Anksčiau buvo pasakojama, kad Meghan pravirkdė Kate dėl princesės Šarlotės suknelės prieš Meghan ir Hario vestuves 2018 metų lapkričio mėnesį. Vėliau pasirodė pranešimų, kad „nesutarimai“ prasidėjo tada, kai Kate pasakė, kad visos pamergės turėtų dėvėti pėdkelnes, kaip numatyta karališkajame protokole, su kuo Meghan nesutiko. Apie interviu Kate viešumoje neišsakė jokių komentarų.

Markle įsižeidė dėl mergaičių suknelių

Tačiau šiuo metu besilaukianti buvusi serialo „Suits“ žvaigždė šiuos teiginius viešai komentavo kovo mėnesio interviu su Opra Vinfri, rašo dailystar.co.uk.

„Viskas buvo atvirkščiai. Kelios dienos prieš vestuves ji buvo dėl kažko nusiminusi, tai buvo susiję su... gėles barstyti turėjusių mergaičių suknelėmis, ir dėl to aš pravirkau. Ta situacija tikrai mane įskaudino.

Jokio ginčo nebuvo, ir aš nemanau, kad iš mano pusės būtų teisinga jos atžvilgiu ką nors komentuoti, nes ji už tai atsiprašė, ir aš jai atleidau. Bet buvo sunku susitaikyti su tuo, kad buvau kaltinama tuo, ko ne tik nepadariau, bet kas buvo padaryta man. Tos situacijos detalėmis nesidalinsiu, nes tai būtų nepagarbu Kate atžvilgiu.“

Viljamas ir Haris neseniai buvo susitikę ir po Edinburgo hercogo princo Philipo laidotuvių dvi valandas praleido kartu – tai įžiebė viltį, kad jie susitaikė. Tačiau neseniai pasirodė pranešimų apie tai, kad Haris gali atsisakyti jau suplanuotos kelionės į Didžiąją Britaniją šią vasarą, nes liko „šokiruotas“ to, kaip šaltai jis buvo priimtas per princo Philipo laidotuves. Hario ir Meghan atstovai kol kas jokių komentarų nepateikė.


Rašyti komentarą...
l
lzabele
2021-04-29 17:40:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaila Hario ,susidėjo su sau netinkamą mano manymu išsiskyrusios senesnė boba gaila vyrukas susigadino sau gyvenimą.
Atsakyti
-39

J
Jolanta
2021-04-29 20:24:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man kartais panašu į tai ,kad ją apėmęs bejėgiškumo pyktis ir ji tiesiog jau net negalvoja su kuo ginčijasi .Keista įsigudrinti tiek pasiekti gyvenime ir strimgalviais nukristi į žemiausią lygį.Ji pamiršo ,kad tai gyvenimas ,o ne rolė jo nepakartosi....
Atsakyti
-35

M
Markle
2021-04-29 17:00:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Intrigantė
Atsakyti
-30

SKAITYTI KOMENTARUS (44)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų