Markle prakalbo viešai ir itin atvirai: išsklaidė 1 gandą

Meghan Markle naujajai knygai „The Bench“ sulaukus pasisekimo, ji davė pirmąjį savo interviu po skandalingojo pokalbio su Oprah Winfrey.

Dabar jau dviejų vaikų mama interviu davė dar prieš gimstant Lilibet – ji kalbėjosi su Samantha Balaban iš „NPR Weekend Edition“ TV laidos „Picture This“.

39 metų amžiaus moteris su 36 metų amžiaus vyru princu Hariu mažosios Lilibet susilaukė birželio 4 dieną, „Santa Barbara Cottage“ ligoninėje, Kalifornijoje, rašoma dailystar.co.uk.

Markle knyga tapo bestseleriu

Vos po keturių dienų, birželio 8 dieną, buvo išleista Meghan knyga „The Bench“, jau tapusi „New York Times“ bestseleriu. Šią knygą parašyti ją įkvėpė eilėraštis, kurį ji sukūrė Hariui tėvo dienos proga, o taip pat ir Hario santykis su judviejų sūnumi Archie, kuriam dabar dveji.

Samanthai ji sakė: „Aš dažnai pastebiu, ypač per pastaruosius metus, manau, daugelis mūsų pamatė, kiek daug visko vyksta tyloje. Tai tikrai buvo tie momentai, kai mačiau juos žaidžiančius pro langą ar žiūrėjau, kaip mano vyras tiesiog jį sūpuoja migdydamas ar nešioja ant rankų... Žinai, tos išgyventos patirtys, iš mano stebėjimų, tokie dalykai įkvėpė tą eilėraštį.“

Ši istorija pasakojama iš mamos perspektyvos ir, pasak leidėjų, „jautriai pagauna besivystančius ir besiplečiančius tėvo ir sūnaus santykius, o taip pat mums primena, kokia įvairialypė gali būti meilė ir kaip įvairiai ji gali būti reiškiama šiuolaikinėje šeimoje.“

Išsklaidė gandą apie knygą 

Socialiniuose tinkluose buvo itin aktyviai aptarinėjamas tas knygos puslapis, kuriame pavaizduotas mažas berniukas, šokantis karine uniforma apsivilkusiam tėčiui į glėbį – manoma, kad tai – Haris ir Archie. Bet Meghan tokius gandus išsklaidė sakydama, kad šis puslapis pagrįstas vieno seržanto, kurį ji prieš daugelį metų sutiko Teksase, istorija.

Ji sakė: „Jis man papasakojo, kaip negalėjo žaisti su savo vaiku gaudynių, nes buvo išvykęs.  Tas puslapis visiškai atitinka jį ir jo šeimą. Knygoje yra daugelis tokių mažų akimirkų, kuriose susilieja asmeniniai atsiminimai ir įvairios girdėtos istorijos, kurias norėjau įtraukti.“

REKLAMA

Knygoje taip pat yra viena užuomina į princesę Dianą – minima jos mėgstamiausia gėlė. Visgi Meghan pabrėžė visų pirma norinti, kad skaitytojams knyga patiktų, nepaisant visų ten sudėtų jos asmeninių minčių.

Ji sakė: „Tai meilės istorija. Knyga yra apie augimą su kitu žmogumi ir apie gilų ryšį, ir apie pasitikėjimą, kai geresniais ir blogesniais laikotarpiais vis tiek žinai, kad šitas žmogus yra su tavimi. Aš labai tikiuosi, kad žmonės tai matys kaip meilės istoriją, kuri peržengia mano šeimos ribas.“

Knygą iliustravo Christianas Robinsonas, anksčiau dirbęs su tokiomis kompanijomis, kaip „Pixar Animation Studios“ ir „The Sesame Street Workshop“.


Rašyti komentarą...
R
Rima
2021-06-22 21:15:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neišsivaizduoju sėdinčios Marklės ištisas valandas prie kompiiuterio ir rašančią knygą.Tam reikia turėti atatinkamą išsilavinimą, literatūrinių sugebėjimų.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų