Atskleidė karališkos šeimos paslaptį: šį žmogų labiausiai skaudina Markle ir princas Haris

Princas Čarlzas negali atlaikyti princo Hario žeriamos kritikos karališkajai šeimai, nes yra „be galo jautrus“, tvirtina rašytojas. Buvęs princesės Dianos balso instruktorius Stewart Pearce sako, kad Velso princas yra „labai, labai drovus žmogus“.

Kaip teigia knygos „Diana, pokyčių balsas“ autorius, Čarlzo jautrumas jam trukdo susitvarkyti su įtampa dėl nesutarimų tarp Hario ir visos karališkosios šeimos.

Ponas Pearce pasakojo: „Princas Čarlzas yra labai, labai drovus žmogus, labai jautrus ir subtilus. Mes matome viešumoje rodomą jo asmenybės pusę, tačiau visur kitur jis yra nepaprastai jautrus“. Jis pridūrė, kad jautrūs žmonės, susidūrę su išorės aštriomis bei greitai įsikarščiuojančiomis emocijomis, reaguoja kovodami arba bėgdami, rašo mirror.co.uk.

Kai Velso princesė Diana užsipuolė jį dėl romano su Kamila, jis tarsi susigūžė ir liko nuošalyje. „Taip besirutuliojančios dramos neužgesinsi“, − sakė ponas Pearce.

Princas Haris sakė, kad jo gyvenimas buvo „košmaras“

Knygos autorius tvirtina, kad jei princas Čarlzas dėl savo jautrumo negali susitvarkyti su iškilusiomis problemomis, jis paprasčiausiai „slepiasi“, nors pripažino, kad Haris šią problemą stengiasi spręsti.

Pono Pearce teigimu, Sasekso kunigaikštis kalba apie problemas, kurios jam labiausiai trukdo siekti tam tikrų teigiamų pokyčių.

Neseniai princas Haris sakė, kad jo gyvenimas buvo „košmaras“, ir apkaltino savo šeimą „visišku ignoravimu“, atviraudamas poniai Winfrey apie savo kovas dėl psichinės sveikatos per Apple TV rodytame dokumentiniame filme „Aš, kurio tu nematai“.

Jame jis prisipažino, kad tėvas sakęs, jog prie žiniasklaidos dėmesio jis privalo priprasti.

Gimus mažajai Lilibet, Čarlzas ir Haris nuolatos „palaiko ryšį“

Haris sakė: „Tai visiškai nesuprantama. Jei kentėjai tu, tai dar nereiškia, kad ir tavo vaikai turi kentėti. O viskas turėtų būti atvirkščiai – jei kentėjai tu, tai daryk viską, kad tavo vaikai to nepatirtų“.

REKLAMA

Pranešama, kad gimus mažajai Lilibet, Čarlzas ir Haris nuolatos „palaiko ryšį“. Prieš ketverius metus princas Haris gyrė savo tėvą, jog šis tinkamai „prižiūrėjo ir saugojo“ jį ir brolį Viljamą.

BBC dokumentiniame filme „Diana – septynios dienos“, kuris buvo parodytas 2017 metais, tada dar 32-ų Haris prisiminė tą momentą, kai tėvas jam ir Viljamui pranešė, kad jų motina žuvo automobilio avarijoje Paryžiuje.

Jis sakė: „Pats sunkiausias dalykas tėvams yra pranešti vaikams apie motinos mirtį. Aš nežinočiau kaip tą padaryti. Bet jis buvo su mumis. Jis labai stengėsi, kad būtume apsaugoti ir prižiūrėti. Jis taip pat gedėjo − kaip ir mes“.


Rašyti komentarą...
T
Tai
2021-06-21 23:42:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gale lovos stovėjai kad žinai.
Atsakyti
-2

T
Taigi
2021-06-21 22:09:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai drovus, jautrus, subtilus žmogus, negalėtų išduoti žmonos ir pasiduoti arkliagalvės vilionėms.
Atsakyti
-1

A
Amelija
2021-06-21 15:01:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na nieko sau jautrumas princo Čarlzo ,ar kokio ten,o kai buvo vedęs Diana tai kaip su Diana elgesi, joberius paskutinis,su savo Kamilė ar Akvilė saskem žaidė,tai ko tą jam vaikų nepriveise,būtų gerbes savo žmoną ji iki šiol būtų gyva,ne vyras o skuduras,šitie fotografai lindo vos ne į akis Dianai ,o kur buvo vyras,prie motinos siknos sėdėjo ir kiaušinius valgė,kitas būtų gerai tiems fotografams snukius ismales su jų aparatais,vienu žodžiu Diana be reikalo paaukojo savo gyvybę dėl kažkokio sikpopieriaus kitaip nepavadinsi,ale koks jis jautrus tas Karlas pinokis kažkoks,tai kaip jis su Kamilė ar pensininke atsigula,ji ten jo neprismaugia netyčia,kai kalba pasisuka apie deimantus,kaip jis dar gyvas issliauzia iš lovos
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų