Karališkos šeimos darbuotoja išklojo tiesą: „Markle buvo visiškai nevaldoma“

Britų karališkosios šeimos patarnautojai sako, kad Meghan Markle buvo „tikra narcizistė – visiškai nevaldoma“, teigiama naujoje skandalingoje knygoje.

Britų istorikas Robertas Lacey cituoja vieną Kensingtono rūmų darbuotoją, kuris jam sakė: „Meghan save pateikė kaip auką, bet iš tiesų skriaudikė buvo ji. Žmonės jausdavosi jos sutrypti. Visi sakė, kad ji buvo tikra narcizistė ir sociopatė – visiškai nevaldoma“, rašoma dailystar.co.uk.

Šis pasakojimas įtrauktas į naują knygą, pavadintą „Brolių mūšis“, kurią serijomis leidžia „The Times“. Knygoje pasakojama, kaip princas Williamas atsiskyrė nuo savo brolio Hario po konflikto dėl Meghan. Knygoje cituojamas Williamo draugas sako: „Williamas brolį išmetė lauk.“ Antrasis sosto įpėdinis Williamas taip pat jautėsi „įskaudintas“ bei „išduotas“, ir sakė, kad Meghan, regis, „norėjo iš jo atimti mylimą brolį“, rašoma knygoje.

Kensingtono rūmai atsisakė komentuoti

Kensingtono rūmai atsisakė komentuoti knygoje pateikiamus teiginius, o Hario bei Meghan atstovai bei teisininkų komanda kol kas taip pat nieko nekomentuoja.

Kovo mėnesį paaiškėjo, kad Jasonas Knaufas, Kembridžo bei Sasekso hercogų komunikacijos sekretorius, 2018 metų spalio mėnesį išsiuntė oficialų elektroninį laišką, kuriame teigia, kad Meghan nepriimtinai elgiasi su personalu. Sasekso hercogų teisininkai kaltinimus paneigė, o poros atstovas tuomet sakė, kad jie tapo gerai suplanuotos, klaidinančių ir kenksmingų melagienų šmeižto kampanijos aukomis. Teigiama, kad Haris (36) nutraukė pokalbį su Williamu telefonu, kai jo buvo paklausta apie kaltinimus jo anksčiau aktore dirbusiai žmonai (39).

R. Lacey rašo: „Kai užsidegė gindamas savo žmoną, jo vyresnysis brolis nepasidavė. Haris piktai numetė ragelį, todėl Williamas nuėjo su juo pasikalbėti asmeniškai. Princas buvo pakraupęs dėl to, kas jam buvo ką tik pasakyta apie Meghan elgesį, ir norėjo sužinoti, ką apie tai mano Haris. Dviejų brolių susidūrimas buvo nuožmus ir kupinas kartėlio.“

Meghan save pateikė, kaip auką

Teigiama, kad kai pasirodė kaltinimai Meghan dėl aplinkinių skriaudimo, Williamas pasijuto priverstas sujungti visus taškus ant „i“ su tuo, ką jau įtarė ir prieš tai.

REKLAMA

R. Lacey rašo: „Williamas manė, kad Meghan įgyvendina savo planą – pokalbyje su draugu jis pavartojo žodį „schema“, o jo ką tik išgirsti kaltinimai jam kėlė nerimą. Jis sakė, kad Kate jos saugojosi nuo pat pradžių.“

Jis citavo vieną Kensingtono rūmų darbuotoją, kuris sakė: „Meghan save pateikė kaip auką, bet iš tiesų skriaudikė buvo ji. Žmonės jausdavosi jos sutrypti. Visi sakė, kad ji buvo tikra narcizistė ir sociopatė – visiškai nevaldoma.“

R. Lacey teigimu, už Saseksų ir Kembridžų išsiskyrimą atsakingas buvo ne Haris, o Williamas, kuris žengė lemtingą žingsnį. Haris su Meghan iš „Firmos“ išėjo praėjusių metų kovą, o dabar mėgaujasi prabangiu gyvenimu JAV su dviem savo vaikais – Archie ir Lilibet. Serijoje įvairių interviu, prasidėjusių nuo skandalingojo kovo mėnesio interviu su Oprah Winfrey, jie karališkąją šeimą kaltino rasizmu ir abejingumu.

Bekingemo rūmai į šiame interviu išsakytus kaltinimus atsakė, kad „prisiminimai gali skirtis“.


Rašyti komentarą...
T
Taigi
2021-06-22 18:25:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir taip akivaizdu, kad ji gyvenimo aktorė ir intrigantė. Be galo norėjo pakliūti į rūmus, tik nesuvokė, kad čia ji negyvens, kaip nori. Jai juk reikalinga dar ir laisvė šalia milžiniškų pinigų. Jos melas, kad ji kenčia nuo rasistinio požiūrio rūmuose, bjaurus. Ji arogantiška, narcizismo kupina moteris. Man ji nei graži, nei protinga, nei maloni. Vargšas Haris nežino kokią gvatę glaudžia užantyje...
Atsakyti
-17

J
Jojo
2021-06-22 11:41:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žiurkė, išmesčiau iš šeimos
Atsakyti
-23

I
Ilona
2021-06-22 14:30:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Buka juode. Nepraustaburne
Atsakyti
-25

SKAITYTI KOMENTARUS (32)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų