naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Meghan Markle parodė savo pagarbą karalienei Elžbietai II, po procesijos atlikdama gilų reveransą priešais Jos Didenybės karstą.

Meghan Markle parodė savo pagarbą karalienei Elžbietai II, po procesijos atlikdama gilų reveransą priešais Jos Didenybės karstą.

REKLAMA

Karališkoji šeima pademonstravo pagarbą karalienei Elžbietai II Vestminsterio salėje, o Meghan ir Kate Middleton atliko reveransus velionei monarchei. Vestminsterio rūmuose, po trumpų pamaldų, Meghan buvo pastebėta atliekant gilų reveransą – vieną iš paskutinių gestų karalienei, rašo mirror.co.uk.

Karališkosios šeimos moterys daro reveransą, jei tą dieną pirmą kartą mato monarchą, o vyrų pasisveikinimas paprastai yra galvos nulenkimas.

Prisiminė pirmą kartą

Anksčiau savo interviu Oprai, pasakodama, kaip pirmą kartą susitiko su karaliene, Meghan pasidalijo savo šoku, kad turi labai greitai išmokti reveransą  – ir kaip jai galiausiai pavyko padaryti „labai gilų“ reveransą.

Ji prisiminė: „Prisimenu, kad Harry ir aš buvome automobilyje, o jis sako: „Puiku, mano močiutė yra ten, todėl mes su ja susitiksime“. „Ir aš pasakiau: „O, puiku, aš myliu močiutes“. Jis paklausė: Tiesa, ar tu žinai, kaip daryti reveransą?“

REKLAMA

„Tikrai maniau, kad tai yra dalis to, kas vyksta tik oficialiai“, – pridūrė ji. „Maniau, kad tai ceremonijos dalis.

Nemaniau, kad reveransą reikia daryti ir namuose, tad pasakiau: „Juk ji tavo močiutė“. O jis sako: „Ji Karalienė“.

REKLAMA

„Tai buvo pirmasis momentas, kai suvokiau, kad lengva nebus“, – tęsė ji.

Taigi, likus kelioms akimirkoms iki susitikimo su karaliene, Markle, padedant Hariui ir Jorko kunigaikštienei, mokėsi daryti reveransą.

„Išmokau labai greitai“, – pridūrė Markle. „Paskui įėjome... Sutikau ją ir, matyt, padariau labai gilų reveransą“.

 

Atsisveikinama su karaliene

Po trumpų pamaldų Meghan ir Harry buvo pastebėti susikibę rankomis, taip pat Zara ir Mike Tindall. Tada sekė 38 minutes trukusi procesija nuo Bakingemo rūmų. Princas Harry ėjo kartu su savo broliu princu Williamu, lydint karalienę iš Bakingemo rūmų į Vestminsterio salę, o Meghan ėjo su Sophie, Vesekso grafiene.

REKLAMA

Karalius ir vyresnieji karališkieji asmenys pasitiko karstą, kai jį į salę nešė aštuoni karalienės kuopos 1-ojo bataliono grenadierių gvardijos kareiviai. Procesiją stebėjo vyresni karalienės pusbroliai Kento princas Michaelas ir Kento hercogas.

Šalia Kento hercogo buvo Sasekso kunigaikštienė, Vesekso grafienė, Velso princesė, o paskui karalienė konsortė. Dešimtys gausios karališkosios šeimos narių stovėjo dviejose eilėse prie Vestminsterio salės, įskaitant princeses Eugenie ir Beatrice bei jų vyrus, Zarą ir Mike Tindall, ledi Louise Windsor, vikontą Severn, lordą Freddie Windsorą ir Kento princesę Michaelą.

O jau šį sekmadienį nuo 12 valandos dar kartą prisiminti karalienę ir visą didingą jos gyvenimą žiūrovus pakvies ir TV3 televizija bei naujienų portalas tv3.lt, specialioje juostoje apie monarchės gyvenimą „Karalienė Elžbieta II-oji”.

tik "piesia" skirtingai. Manau, ji daug jautresne, mielesme ir tikra, negu Katerina.
Kiekvienas taip padarytų atsisveikinant,o kiek ji visko apie karališka šeima prikalbejo Amerikoje,o dabar vaidina ,jog Megan yra gailestingas,nors ašarą būtų parodžiusi,o kad atsiklaupe,taip kiekvienas tai padarytų
Toks vaidmuo.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų