Mamos prašymas sukrėtė internautus: iš nuotraukos paprašė pašalinti vaiką

Viena mama sukėlė tikrą audrą socialiniame tinkle „Twitter“ po to, kai įkėlė savo šeimos nuotrauką ir paprašė iš jos pašalinti savo posūnį.

Moteris fotografų ir nuotraukų redaguotojų grupėje įkėlė nuotrauką ir parašė:

„Sveiki! Ar kas nors gali pašalinti centre stovintį vaiką?“

Taip pat ji pridūrė, kad turi fotografo leidimą pakeisti nuotrauką. Paaiškėjo, kad centre stovintis vaikas – jos posūnis, todėl toks moters prašymas kitus vartotojus ne juokais nuliūdino ir papiktino. Vienas vartotojas rašė:

„Gumulas gerklėje tai pamačius, turbūt niekada neišnyks. Šis vaikas galėtų gyventi su manimi ir būti kiekvienoje nuotraukoje, kurią tik darysiu visą likusį gyvenimą.“

Kiti vartotojai taip pat pasidalijo matytomis užklausomis, kai kitos mamos prašė ir iš jų šeimos nuotraukų pašalinti posūnius arba podukras, skelbiama insider.com.

„Jie rašo, kad myli savo posūnius, bet nori turėti nuotraukų ir be jų. Ar jie bent įsivaizduoja, kaip tas mažas angelėlis turėtų jaustis dėl noro pašalinti jį iš nuotraukos? Man tai nesuvokiama...“, – piktinosi vienas vartotojas.

Tuo metu Sarah Marie paskelbė nuotrauką su trimis dukterimis:

„Taip, viena iš jų yra mano podukra. Aš ją vadinu gyvenimo dovana ir myliu ją vienodai kaip ir savo dukras. Niekada negalėčiau net pagalvoti fotografuotis be jos ar pašalinti ją iš nuotraukų. Ji visada bus mano dukrų sesuo ir mano vaikas.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų