Mama tualete rado 17-metės dukros nėštumo testą: jos reakcija nustebino tūkstančius

Šis vaizdo įrašas, kuriame įamžinta mamos reakcija į paauglės dukros neplanuotą nėštumą, internete tapo tikra sensacija – žiūrovai sako, kad mama sugebėjo sureaguoti tobulai – jos reakcija buvo tiesiog nuostabi.

Paauglės mamą žmonės giria už nepakartojamus buvimo mama sugebėjimus – ji sugebėjo labai ramiai sureaguoti, kai jos septyniolikmetė dukra jai pranešė esanti nėščia, rašoma dailystar.co.uk.

Tris vaikus auginanti Nicole Hennessy TikToke turi daugiau nei 170 000 sekėjų – ji su dukters leidimu pasidalino labai asmeniška akimirka. Vaizdo įraše matoma, kaip ji randa nėštumo testo pakuotės kampuką vonioje ant grindų. Tuomet Nicole švelniai paklausia dukros apie nėštumo testą – ar jis jos. Mamą patikinusi, kad testas buvo neigiamas, dukra išeina į mokyklą.

Tačiau Nicole nujaučia, kad reikėtų nupirkti dar vieną testą ir dukrai grįžus iš mokyklos įtikina ją jį pasidaryti. Šį kartą testo rezultatas – teigiamas.

Nicole tuomet sako, kad dukra buvo sumišusi ir ėmė verkti. Mama tuomet jai pasiūlo savo pagalbą ir paaiškina, kad ji turi tris pasirinkimus – nėštumą tęsti, abortą arba įvaikinimą. Apsvarsčiusi savo jausmus ir pasirinkimo galimybes, mergina tuomet nusprendžia auginti vaikelį – dabar ji jau septintą mėnesį nėščia, savo vaizdo įraše pasakoja Nicole.

Atvirą mamos vaizdo klipą apie dukros nėštumą peržiūrėjo daugiau nei 14 milijonų žmonių – jį įvertino daugiau nei 3 milijonai, ir šeima sulaukė tūkstančių meilę ir palaikymą išreiškiančių žinučių.

Vienas žmogus rašė: „Parodyti visas tris pasirinkimo galimybes. Būtent! Labai pritariu! Esi nuostabi mama!“

„Ačiū tau, kad įtraukei visus tris pasirinkimus.“ – rašė dar vienas.

„Kaip norėčiau, kad tokių palaikančių mamų, kaip tu, būtų daugiau.“ – komentavo trečias.


Rašyti komentarą...
S
ST
2020-07-30 21:43:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paaiskinus,nereiškia kad jie jomis pasinaudos .
Atsakyti
0

S
ST
2020-07-30 21:44:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir kas jei ir paaiškino ? Tai nereiškia kad jie jomis pasinaudos.
Atsakyti
-1

j
jei
2020-07-30 16:29:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
toki nuostabi mama, kodel nepaaiškino ankščiau, kad yra apsisaugojimo priemones
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų