Mama su dukra atsisakė skiepų: abi mirė vos poros savaičių skirtumu

Mama ir dukra, abi atsisakiusios vakcinos nuo Covid-19, sulaukė netikėto likimo smūgio – mirė vos poros savaičių skirtumu toje pačioje ligoninės palatoje, kai užsikrėtė virusu.

32 metų keturių vaikų mama Sammie-Jo Forde šeštadienį mirė Ulsterio ligoninėje, rytinio Belfasto pakraštyje.

Tragiškas likimas ištiko mamą ir dukrą

Ji mirė praėjus vos dviem savaitėms po to, kai rugpjūčio 31 dieną, vos už dviejų lovų nuo jos, mirė 55-erių jos mama Heather Maddern.

S. J. Forde tėtis Kevin McAllister sakė, kad dukros ir buvusios partnerės netektis itin sukrėtė: „Netekau dukros, savo geriausios draugės.“

Po S. J. Forde mirties, jos vyras neteko žmonos, o keturi vaikai liko be mamos. Vyriausiajai dukrai – vos 13 metų. K. McAllister sakė, kad jo buvusi partnerė H. Maddern ir jo dukra buvo labai artimos, dirbo ir gyveno kartu. Mama ir dukra buvo nuolatinės priežiūros darbuotojos, prižiūrėjo pagyvenusius žmones jų pačių namuose.

H. Maddern laidotuvės įvyko pirmadienį, rugsėjo 13 dieną, o su jos dukra bus atsisveikinta pirmadienį Hoivude, Dauno grafystėje, rašoma mirror.co.uk.

K. McAlister „BBC“ sakė, jog niekada nemanė, kad teks laidoti savo dukterį. Prieš mirtį dukra jam iš ligoninės rašė žinutes ir pranešė apie motinos mirtį.

„Mano dukra man atsiuntė žinutę: „Tėti, mama mirė“, – sakė jis ir pridūrė, kad jas palatoje skyrė vos dvi lovos.

Netektis sukrėtė

Draugai socialiniuose tinkluose pagerbė S. J. Forde, prisimindami ją kaip „rūpestingą, nuostabią“ moterį.

„Negaliu patikėti tuo, ką ką tik išgirdau. Sammie-Jo Forde, ilsėkis ramybėje. Tu buvai tokia graži ir nepakartojama, visada buvo smagu su tavimi kalbėtis. Esu tikra, kad tavo mama tave taip stipriai laiko. Tegul angelai suteikia jūsų šeimai, ypač jūsų gražiems vaikams, jėgų išgyventi“, – rašė vienas asmuo.

Kitas rašė apie savo sielvartą sužinojęs, kad neteko vaikystės draugės: „Tu buvai viena rūpestingiausių nuostabių moterų, kurias žinau, mano mintys ir maldos yra su tavo mažais vaikais ir vyru Sammie-Jo Forde. Amžinai liksi mano širdyje. Ilsėkis ramybėje.“

Manoma, kad moteris neturėjo jokių sveikatos sutrikimų, jos tėvas sakė, kad ji buvo sveika. Galiausiai ji mirė nuo širdies nepakankamumo, užsikrėtusi Covid-19. 

Jos tėvas nesuprato, kodėl jos dukra ir buvusi partnerė nepasinaudojo pasiūlymu pasiskiepyti ir apsisaugoti nuo viruso. Jis taip pat kalbėjo apie ironiją, jog abi stengėsi padėti kitiems žmonėms, bet nepadėjo sau.

„Žmonės, kurie atsisako Covid-19 vakcinos – jie negalvoja apie kitus žmones, kuriuos palieka“, – sakė jis.

Ponas McAllister sakė, kad likusią šeimą sukrėtė tokia tragiška netektis. Jis paragino visuomenę „klausytis ekspertų“ ir skiepytis.


Rašyti komentarą...
K
Konkrečiai
2021-09-18 18:06:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skiepų reklama.
Atsakyti
0

N
Nesvarbu
2021-09-18 19:21:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pacios pasirinko gyventi ar mirti
Atsakyti
0

L
Lina
2021-09-18 19:12:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kiek suluosinta zmoniu is po skiepo,kodel nerasote?!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų