REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šokiruota mama skubiai įspėja visus tėvus dėl galimo pavojaus vaikams, važiuojantiems eskalatoriumi ir avintiems „Crocs“ avalynę.

Šokiruota mama skubiai įspėja visus tėvus dėl galimo pavojaus vaikams, važiuojantiems eskalatoriumi ir avintiems „Crocs“ avalynę.

REKLAMA

Socialiniuose tinkluose istorija pasidalinusi Olivia pasakojo, kad važiavo eskalatoriumi su dukra, kuri avėjo rožinės spalvos populiarią avalynę.

Kai jos įpusėjo kelią į viršų, dukros „Crocs“ įstrigo eskalatoriaus šone ir ji tik per plauką išvengė baisios traumos, rašo mirror.co.uk.

Olivia taip pat pasidalijo bato nuotraukomis po nelaimingo atsitikimo – visa priekinė bato dalis buvo atplėšta nuo likusios jo dalies. Nors, laimei, jos vaikui nieko neatsitiko, ši patirtis ne juokais išgąsdino ir dabar ji nori perspėti kitus.

„Šiandien mano dukros „Crocs“ įstrigo eskalatoriaus šone, kai kilome juo. Laimei, iš karto patraukiau jos koją.

Matyt, tai buvo nepaprastai nelaimingas laimingas atsitikimas, bet tiesiog noriu įspėti kitus, kad laikytų savo vaikus atokiau nuo eskalatorių šonų, ypač, jei vaikas dėvi tokią avalynę“, – dalinosi mama.

REKLAMA
REKLAMA

Žmonės komentaruose suskubo išreikšti savo palaikymą, o daugelis pasidalino ir panašia savo patirtimi

„Tas pats praėjusią savaitę nutiko mano sūnui, kai lankėmės pramogų parke“, – rašė viena mama, o kita pridūrė: „Taip nutiko ir man, kai buvau vaikas, ant drabužių buvę nėriniai užstrigo eskalatoriuje buvusiame tarpelyje“.

REKLAMA

„Taip buvo nutikę ir man, tėtis nieko negalėjo padaryti, todėl teko spausti avarinio sustabdymo mygtuką. Niekada nepamiršau šio įvykio, labai atsargiai naudojuosi eskalatoriais, ypač su vaikais“, – komentavo kita.

Komentarų skiltyje pasirodė ir kitos istorijos, viena mama rašė, kad prieš kelias savaitės panašaus incidento metu jos dukra susilaužė kulkšnį ir taip pat įspėjo kitus dėl kylančio pavojaus.

Kiti tėvai teigė, kad reikia įspėti savo vaikus, o dar vienas komentatorius pridūrė, kad taip nutinka ne tik su šia avalyne, bet ir su švarkais.

REKLAMA
REKLAMA

Kiti išreiškė nuomonę, kad prie eskalatorių turėtų būti ženklai, įspėjantys apie tokį pavojų.

„Ar žinojote, kad „Disney World“ būtent dėl šios priežasties ant eskalatorių neleidžiama avėti „Crocs“ avalynės? Tai nereiškia, kad žmonės jos neavi, bet šioje vietoje tai daryti draudžiama dėl kylančio pavojaus“, – paaiškino kitas komentatorius.

kas gali su croks vaikščioti po miestą? nebent kokias šiukšles išnešti, ar kur nors kaime, sode.
pritariu.

Tarp eskalatoriaus laiptų pakopų - gali labai sėkmingai užstrigti ir suaugusios moters aukštakulnių kulniukas, jei tik jis - pakankamai smailus.

Žmonėms reikėtų išmokti žiūrėti po kojomis ir kur - ant ko ir - kaip tos kojos statomos.

Šioje situacijoje - namaža kaltė kliūva pačiai skundo autorei -
jai vertėtų išmokinti savo dukrą nesiglaustyti važiuojant eskalatoriumi prie jo šonų ir kitų judančių dalių.

Deja, nutikus nelaimei, tokie žmonės tesugeba ieškoti kaltų kažkur kitur, vengdami pažvelgti į save ir susimąstyti - ar patys padarė viską, kad tokia nelaimė - net negalėtų nutikti.
čia - naujieji miestiečiai - pirma karta nuo žagrės...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų