Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sakoma, kad 40 metų Kristen Lowery iš Eskalon, Kalifornijos, „netikėtai“ mirė rugsėjo 15 dieną, pralaimėjusi kovą su liga. Moteris paliko keturis vaikus.

Sakoma, kad 40 metų Kristen Lowery iš Eskalon, Kalifornijos, „netikėtai“ mirė rugsėjo 15 dieną, pralaimėjusi kovą su liga. Moteris paliko keturis vaikus.

REKLAMA

Mama, socialiniuose tinkluose skelbusi vaizdo įrašus ir komentarus, nukreiptus prieš skiepus, mirė nuo Covid-19. Savo „Facebook“ paskyroje ji skelbė protestus prieš vakcinas ir vadino save „demaskuojančia, neužmušama, neskiepyta, nebijančia“.

Vadino save laisva mąstytoja

Kitame įraše ji pavadino save „laisva mąstytoja“ ir pasakė „kartu mes laimime“. Vienoje nuotraukoje ją matome laikančią plakatą su užrašu „suteik balsą vakcinų sužalotiesiems”. Teigiama, kad jos šeima toje pačioje socialinės žiniasklaidos platformoje parašė, kad ji buvo paguldyta į ligoninę po to, kai užsikrėtė Covid-19, rašo mirror.co.uk

Jos sesuo Cassie pranešė, jog ji „ligoninėje kovoja už savo gyvybę, siekdama nugalėti  Covid-19 ir pneumoniją“. Ji pridūrė: „Mano sesers laukia ilgas gyvenimas. Mums tavęs reikia čia, sesute. Tavo vaikai labai tave myli ir pasiilgsta. Prašau nepasiduok“.

REKLAMA

Mirė nuo koronaviruso

Ji taip pat sakė, kad tai nebuvo sesers „politinė“ kova ir jai nebuvo įdomi kitų nuomonė apie vakcinas. O praėjusią savaitę du šeimos nariai socialinės žiniasklaidos platformoje paskelbė, kad ji „mirė nuo Covid-19“, o jos tetos „širdis plyšta dėl likusių 4 vaikų“.

Ji rašė: „Jos reikia čia daugeliui žmonių, bet Dievas jai turi ypatingų planų danguje“. Moteris paliko keturis vaikus.

Šis atvejis sulaukė nemažai komentarų socialinėje žiniasklaidoje. „Facebook“ tinkle vienas žmogus rašė: „Kodėl žmonės nesupranta skiepų svarbos visiems?“. Kitas sakė: „Šiais laikais aš negaliu užjausti žmonių, kurie nusprendžia nesiskiepyti ir nedėvėti kaukės“.

Na ir? Moteris pasirinko, kaip pasirinko. Nepasiseke - numire. Na ir? Tai tipo, dabar visi drebekit is baimes, arba skiepykites ir busit nemirtingi? Ir tie, ir tie mirsta.... kelinta jau cikla varosi zmogeliai? 3? 4? ...ir vis tiek mirsta tiek skiepyti, tiek neskiepyti..... vadinasi, ne cia esme.....
Ji pasirinko mirti,ne gyvenimą.Toks jos buvo pasirinkimas.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų