Lūpas pasididinusi moteris negali patikėti, kaip atrodo: skubiai įspėja kitas

Dviejų vaikų mama griežtai įspėja visas, norinčias pasiputlinti lūpas – Louise Smith pataria gerai pasidomėti klinika, prieš ryžtantis šiai procedūrai, nes jos lūpos išsipūtė trigubai.

Moteris pasidalino siaubą keliančiomis savo ištinusių lūpų nuotraukomis – prieš Kalėdas ji nusprendė jas pasiputlinti. 25 metų amžiaus mama sako norėjusi savo mažas lūpas pasididinti tam, kad labiau pasitikėtų savimi. Ji užsirašė 1,1 ml užpildo injekcijai. Moteris teigia už procedūrą sumokėjusi 80 svarų.

Tačiau jos džiaugsmas dėl didesnių lūpų greitai virto siaubu – procedūra buvo tokia skausminga, kad moteris vis nenualpo. Dar baisiau pasidarė tada, kai ji pamatė procedūros rezultatus – moteris sako, kad lūpos pasidarė triskart didesnės, buvo akivaizdžiai gumuliuotos ir nelygios.

Šiuo metu vaikus namuose auginanti Louise dabar dalijasi savo patirtimi ir ragina kitas moteris būti atsargias, jei jau nusprendžia pasiputlinti lūpas. Anglijoje, Vakarų Sasekse gyvenanti moteris pataria gerai pasidomėti klinika ir kosmetologe, o tik tada ryžtis procedūrai.

Apie savo patirtį ji pasakojo: „Po valandos mano lūpos ištino ir vėliau tą patį vakarą buvo išvis nežmoniško dydžio – tris kartus didesnės, nei turėtų. Iš pat pradžių žinojau, kad lūpos gali būti kiek patinusios, bet kad po dienos ar dviejų praeis, nes procedūrą dariausi ne pirmą kartą, bet šįkart kažkas buvo ne taip.

Kai tinimas praėjo, situacija nepasitaisė, nes lūpos vis tiek buvo suglebusios ir nelygios.  Buvo baisu žiūrėti į veidrodį ir matyti tokį vaizdą. Atrodžiau taip, lyg mane kas nors būtų sumušęs, buvo siaubinga. Galiausiai liko kietas, didelis, už žirnį gerokai didesnis gumulas ant viršutinės lūpos, ir dar vienas dar didesnis ant apatinės. Trečias gumulas yra monetos dydžio, o kiti – mažesni, jų yra daugybė, burnos viduje.“

Moteris sako, kad gumulus jai iki šiol skauda – kosmetologė jai patarė juos masažuoti ir sakė, kad galiausiai turėtų išsivaikščioti, bet Louise vis dar jaučia skausmą, nes gumulai ant lūpų labai dideli ir gilūs.

REKLAMA

Nebrangią lūpų putlinimo procedūrą moteris pastebėjo feisbuko skelbime – jame buvo teigiama, kad viską daro patyrusi kosmetologė, kuri neseniai persikėlė į jos apylinkę, todėl šiuo metu daro nuolaidas, norėdama susikurti klienčių bazę. Moteris sako, kad iš pradžių į skelbimą pasižiūrėjo skeptiškai, bet galiausiai nusprendė, kad procedūrą pasidarys, kai peržiūrėjo kosmetologės instagramo puslapį. Čia moteris dalinosi daugeliu prieš ir po, kaip teigė, jos pačios darytų procedūrų klientų nuotraukų, rašoma dailystar.co.uk.

Louise po nepavykusios procedūros pinigus atgavo, bet dabar labai nerimauja dėl savo išvaizdos. Moteris jau anksčiau buvo pasidariusi lūpų putlinimo procedūrą, bet antroji patirtis ją nuo šios technikos atbaidė visiems laikams. Vis dėlto, žalą atitaisyti pavyko pas kitą kosmetologę – dabar Louise jaučiasi daug geriau.


Rašyti komentarą...
x
xxL
2021-01-22 11:26:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
čia ji kurias lūpas pasididino, didžiąsias ar mažąsias?
Atsakyti
0

J
Janina
2021-01-22 14:37:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Buk tokia kokia esi ir gyvensi be vargo ir bereikalingu rupesciu
Atsakyti
0

V
Viktorija
2021-01-22 15:30:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei žmogus nemyli savęs už tai taip ir gaunasi.Juk botoksas veikia kaip narkotikas.Pabandei kartą ir ne gali sustoti.Vis norėsi dar ir dar.Tokia tai realybė.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų