naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jei laukėte, kada jūsų gyvenimas pagaliau pradės gerėti, jus tikrai pradžiugins 2023-ųjų horoskopas. Štai, kas 2023 metais laukia Liūto ženklo atstovų.

Jei laukėte, kada jūsų gyvenimas pagaliau pradės gerėti, jus tikrai pradžiugins 2023-ųjų horoskopas. Štai, kas 2023 metais laukia Liūto ženklo atstovų.

REKLAMA

Metai prasideda Marso retrogradu Dvynių ženkle, kuris pagaliau baigsis sausio 12 dieną ir pereis tiesiai į jūsų 11-uosiuos bendruomenės, vilčių ir idealų namus. Iš naujo įvertinę, kokiais žmonėmis ir kokia aplinka norėtumėte būti apsupti, esate pasiruošę žengti pirmyn, siekdami savo aukščiausių tikslų, rašo stylecaster.com.

Tačiau tai nereiškia, kad 2023-ieji bus lengvi. Kai kovo 7 dieną Saturnas  įžengs į Žuvų ženklą ir ateinančius dvejus metus liks jūsų aštuntuosiuose mirties ir atgimimo namuose, šie metai pakeis jūsų gyvenimo jėgos dinamiką.

Kas laukia 2023 metais

Jei jaučiatės valdomi ir engiami, pats laikas pakovoti už save, atsistoti ir nustatyti būtinas ribas.  Jus supantys žmonės labiausiai pajus šią transformaciją, ypač kai nuo kovo 23 dienos Plutonas įžengs į Vandenio žvaigždyną.

REKLAMA

Kadangi Vandenis yra jums priešiškas ženklas, šis Plutono tranzitas, trunkantis apie 20 metų, supurtys jūsų partnerystes ir atves prie kitų jums labai svarbių žmonių gyvenime.

REKLAMA

Marsas taip pat baigs savo penkis mėnesius trukusią veiklą Dvynių ženkle kovo 23 dieną, pereis į Vėžio ženklą ir suaktyvins jūsų dvasinius 12-uosius namus. Metams įsibėgėjus, pajusite gerėjančią savistabą, pastabumą  ir būsite pasiruošę keistis.

Nuo balandžio 21 d. iki gegužės 24 d., kai Merkurijus Jaučio žvaigždyne vėl apsistos jūsų 10-uose karjeros namuose, galite permąstyti, ką iš tikrųjų norite daryti su savo gyvenimu.

Ir per tą laiką mėnulio užtemimas Jaučio ženkle supurtys jūsų ketvirtuosius namų ir šeimos namus, atvesdamas jus prie visiškai naujo slenksčio jūsų asmeniniame ir buitiniame gyvenime.

REKLAMA

Nusimato sėkmė darbe

Tačiau iki to laiko, kol Jupiteris įžengs į Jaučio žvaigždyną ir suaktyvins jūsų 10-uosius karjeros ir viešumo namus gegužės 16-ąją, jums gali tekti praleisti daug laiko ne namuose. Įsijungs jūsų darboholiko instinktai, o tai neišvengiamai lems puikius rezultatus!

Kai Jupiteris susilygins su Plutonu Vandenio ženkle, jūsų profesinė sėkmė gali sukelti kai kurių  draugų pavydą ar net neapykantą, tačiau tai yra įprasti sėkmės palydovai.

REKLAMA
REKLAMA

Kai liepos 17 dieną Šiaurinis karminis Mėnulio mazgas įžengs į ugnies ženklą Aviną, kurstydamas jūsų nuotykių kupinų devintųjų namų liepsnas, laikas truputį atsitraukti atgal ir pažvelgti į bendrą vaizdą iš šalies. Smulkūs kivirčai ir beprasmės dramos neverti jūsų laiko.

Nuo liepos 22 d. iki rugsėjo 3 d. Venera atsitrauks į Liūto ženklą ir supurtys jūsų savivertę. Skirkite laiko pažinti, kas esate iš tikrųjų, ir atraskite naujų būdų mylėti save.

REKLAMA

Tačiau Venera retrograde dažnai gali išsekinti romantiškumą, todėl nebūkite griežti sau, jei nesijaučiate tokie žavingi, kaip įprastai. Kai tai baigsis, jūsų meilė sau padidės taip, kad jūsų oda iš karto atgaus spindesį.

Kai spalio 28 d. mėnulio užtemimas Jaučio ženkle atvers naują lapą jūsų 10-uosiuose socialinio statuso namuose, galite atsisakyti vieno profesinio įsipareigojimo ir pakeisti jį kitu. Jei teks pasirinkti kitą karjeros kelią, pasitikėkite tuo, ką suplanavo Visata.

Metams baigiantis Merkurijus sugrįš į Šaulio žvaigždyną, tiesiai į jūsų penktuosius romantiškuosius namus sausio 1-ąją, atverdamas kelią naujiems jūsų meilės gyvenimo pokyčiams ant 2024-ųjų slenksčio.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų