Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kartu su kalendorine žiemos pradžia, Kalėdų eglutė gruodžio 1 dieną sužibo ir Lazdijuose, o pagrindiniu jos akcentu tapo riešutai.

Kartu su kalendorine žiemos pradžia, Kalėdų eglutė gruodžio 1 dieną sužibo ir Lazdijuose, o pagrindiniu jos akcentu tapo riešutai.

Lazdijų Nepriklausomybės aikštėje nušvito pagrindinė rajono eglė. Kalėdine nuotaika suspindėjo ne tik šventiškai išpuošta aikštė, bet ir kitos Lazdijų miesto erdvės.

Šiemet Lazdijai nusprendė pasirinkti išskirtinę temą ir papuošė žaliaskarę riešutus, žirginėlius ir augalų lapelius primenančiais žaisliukais.

Pasirinko riešuto motyvą

Riešuto motyvas šiais metais pasirinktas neatsitiktinai. Jis kuria ne tik šventinę nuotaiką, bet ir simbolizuoja tai, kas svarbiausia. Riešutas – sveikatos, stiprybės, energijos, naujos pradžios simbolis, rašoma Lazdijų rajono savivaldybės puslapyje.

Susirinkusieji į eglės įžiebimo ceremoniją tapo nuostabios pasakos miesto princesei ,,Stebuklingi riešutėliai“ dalyviais. Išgirdo nuotaikingas Lazdijų kultūros centro, Lazdijų meno mokyklos bei kitų atlikėjų dainas.  

REKLAMA
REKLAMA

Merė Ausma Miškinienė kvietė šį vakarą rajono gyventojus nelikti namuose, o šiltai apsirengus,  laikantis saugių atstumų ir kitų reikalavimų išeiti pasivaikščioti po Lazdijų miestą ir kartu pasidžiaugti prasidedančiu švenčių laukimu. Juk Šventos Kalėdos – tai stebuklų, meilės, gerumo, dalinimosi šiluma metas, todėl pasistenkime skleisti meilės šviesą, dalintis gerumu ir nestokoti optimizmo.

Nepamirškime tų, kuriems reikia mūsų pagalbos. Padėkime. Tegul ateinančiais metais visus lydi puiki sveikata, dvasinė stiprybė, neišsenkanti energija, nauji sumanymai bei prasmingi darbai.

Kalėdų eglės įžiebimą vainikavo nepakartojami fejerverkai. Šalia eglutės esančiame Riešutėlio kevalo kupole, dar prieš eglutės įžiebimą susirinkę maži ir dideli galėjo parašyti šventinius norus ir linkėjimus Kalėdų seneliui. Jam skirtą paštą priiminėjo du žavūs Elfai.

Kupole iki pat Kūčių šurmuliuos įdomūs edukaciniai užsiėmimai. Bus galima išmokti pasigaminti kalėdinį vainiką, žaisliuką iš medinių detalių, riešutais kvepiantį muilą, dalyvauti šokio pamokėlėse su Linksmąja nykštuke ir kituose užsiėmimuose. Veiklos bei naujų įspūdžių pakaks ir dideliems, ir mažiems.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų