• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prie Metelio ežero Lazdijų rajone ketvirtadienį apsilankę vietiniai gyventojai negalėjo patikėti savo akimis – pakrante praeiti negalima, mat čia riogso užtvarai. Tvoros sustatytos net vandenyje.

Prie Metelio ežero Lazdijų rajone ketvirtadienį apsilankę vietiniai gyventojai negalėjo patikėti savo akimis – pakrante praeiti negalima, mat čia riogso užtvarai. Tvoros sustatytos net vandenyje.

REKLAMA

Gyventojai teigė, jog tokių priemonių imtasi prieš suplanuotą renginį „Metelio banga“, kuris prasidėjo penktadienio vakarą.

„Šiemet renginys pirmą kartą yra mokamas, gal taip norima suvaldyti žmonių srautus, kad nepatektų nesusimokėję. Tačiau tokios priemonės nepateisinamos.

Kaip galima sustatyti užtvarus ir neleisti žmonėms praeiti pakrante? Juk galioja tam tikri atstumai. O čia tvoros riogso net vandenyje. Tokių dalykų matyti dar neteko“, – dėstė į AlytusPlius.lt redakciją besikreipę ir nuotraukas atsiuntę vietiniai gyventojai.

REKLAMA
REKLAMA

Kreipėsi į Aplinkos apsaugos departamentą

Atsižvelgdami į žmonių nuogąstavimus, išaiškinti situaciją paprašėme Aplinkos apsaugos departamento.

REKLAMA

Reaguodami į pateiktą informaciją, Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai užtikrino pradėję tyrimą. 

„Buvo susisiekta su renginio organizatoriumi, kad pašalintų padarytus pažeidimus. Pareigūnai nuvyko į vietą patikrinti, ar pažeidimai buvo pašalinti.

Šiuo metu tvorų Metelio ežero apsaugos juostoje nurodytoje vietoje nėra, paliktas laisvas praėjimas pakrante“, – informavo Aplinkos apsaugos departamento Komunikacijos departamento Ryšių su visuomene skyrius.

Jo atstovai taip pat informavo, kad Lazdijų rajono savivaldybės internetiniame puslapyje yra viešai paskelbta apie Metelio paplūdimo uždarymą renginio metu. 

REKLAMA
viskas dzin ka nori ta daro su kaimo zmonem
Ar po šio nepavykusio renginio neturėtų atsistatydinti kultūros centro vadovas su savo komanda. Tai fiasko prie kurio galimai prisidėjus ir merė?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų