Kviečia sužinoti, kaip išmokti profesionaliai fotografuoti išmaniuoju telefonu

Sutiksite, kad šiandien iš rankų nepaleidžiamas telefonas ir juo fiksuojamos gyvenimo akimirkos – nieko nestebina. Verslininkai, prekės ženklai, tinklaraštininkai ar, tiesiog, entuziastai noriai kuria turinį ir dalinasi nuotraukomis socialiniuose tinkluose, kitose platformose ir siekia kuo platesniam pasauliui papasakoti apie save. 

15

Mados fotografas ir verslininkas Saidis Orda sako, kad visgi dažnai žmonėms pritrūksta įgūdžių kurti ne tik skoningą produkciją, bet ir vizualią estetiką, kuri yra svarbi šių dienų aktualija. Nuotraukos puikus būdas prekių ženklams ar kūrėjams išreikšti savo stilių, braižą, taip suteikti švaros, stiliaus ir vientisumo pojūtį, pritraukti klientus, tačiau ne visada išnaudojamos visos galimybės. 

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kviečia sužinoti, kaip išmokti profesionaliai fotografuoti išmaniuoju telefonu

„Apie šią problemą galima spręsti iš daugelio lietuvių kūrėjų ir nuomonės formuotojų turinio – neretai jų kuriamas įvaizdis socialiniuose tinkluose atrodo lyg kokia „mišrainė“. O tiems, kas sako, jog uždėti filtrą ant nuotraukos yra lengva ir tik to pakanka – jie labai klysta“, – teigia mados fotografas ir priduria, kad tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse, be abejonės, galima rasti prekės ženklų, kurie noriai imasi inovatyvių alternatyvų kuriant turinį socialiniuose tinkluose ir taip siekiant pritraukti klientų dėmesį. 

REKLAMA

Šiuo metu mados fotografiją Jungtinėje Karalystėje studijuojantis S. Orda jau yra sukaupęs nemažai patirties fotografijos srityje, dirbant su tokiais leidiniais, kaip „Vogue Italia“, „Selfridges“, „L'Officiel Ukraine“ ir kiti. 

Pastebėjęs, jog vis dažniau iš aplinkinių sulaukia klausimų apie tai, kaip išmokti maksimaliai išnaudoti mobiliojo telefono kamerą ir susikurti vizualiai patrauklų ir išskirtinį turinį, fotografui kilo mintis surengti mobiliagrafijos mokymus. 

„Per visą savo karjeros laikotarpį teko ne vieną kartą fotografuoti mobiliuoju telefonu. Pats asmeniškai telefonu esu fotografavęs net mados žurnalui, o karantino metu teko daryti fotosesijas per facetime. Šiuolaikinė fotografija yra beribė, tad džiaugiuosi, kad vis daugiau skirtingų prekės ženklų renkasi eksperimentines fotografavimo alternatyvas ir noriu savo sukauptomis žiniomis bei patarimais pasidalinti su kitais“, – tikina pašnekovas. 

Jau rytoj, rugpjūčio 27 d. fotografo organizuojamuose mokymuose „Mobiliagrafijos MASTER CLASS Ukmergėje!“ sužinosite, kas yra šiuolaikinė mobiliagrafija, kaip išmokti profesionaliai fotografuoti mobiliuoju telefonu, kaip išvengti dažnai daromų klaidų ir pagerinti savo įgūdžius. Taip pat išgirsite nuotraukų redagavimo mobiliuoju telefonu paslapčių ir daug kitų naudingų patarimų. Daugiau apie renginį galite rasti čia.


Rašyti komentarą...
D
Daiva
2020-08-28 05:01:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip ir neatskleidė nė vienos fotografavimo mobiliuoju telefonu paslapties, o tik pareklamavo renginį, kuriame tik pamokys tai padaryti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų