REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Visuomet mėgstate rengtis juodai? Ar esate iš tų, kuriems patinka vasariškų, ryškių spalvų drabužiai? Turbūt nenuostabu, kad jūsų spintos turinys apie jus daug ką pasako.

Visuomet mėgstate rengtis juodai? Ar esate iš tų, kuriems patinka vasariškų, ryškių spalvų drabužiai? Turbūt nenuostabu, kad jūsų spintos turinys apie jus daug ką pasako.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jūsų ambicijos, jūsų darbo pobūdis, jūsų emocijos ir net jūsų išlaidavimo įpročiai – drabužiai atskleidžia viską, rašoma timesofindia.indiatimes.com. Taigi, pasižiūrėkime, ką skirtingi aprangos tipai pasako apie jūsų asmenybę.

REKLAMA

Ryškios spalvos

Jei jums patinka dėvėti geltonos, oranžinės ir raudonos spalvos drabužius, esate naujos mados etalonai. Esate žavingos asmenybės, žmonės noriai su jumis bendrauja ir jus laiko draugiškais. Jūsų dėvimos spalvos 

Klasikinės juoda ir pilka

Jei esate iš tų, kurie mėgsta dėvėti klasikinius atspalvius – juodą, įvairius pilkos atspalvius, tamsiai mėlyną – esate tvarkingi žmonės. Esate elegantiškos asmenybės, o žmonės jus laiko rafinuotais, gerų manierų ir puikiai organizuotais žmonėmis

REKLAMA
REKLAMA

Abstraktūs raštai

Jei mėgstate abstrakčių raštų sukneles su skaičiais, ritualiniais užrašais, geometrinėmis figūromis ir įvairiais tautiniais bei egzotiškais motyvais, neabejotinai esate ryškios asmenybės. Nebijote sakyti, ką galvojate ir nemėgstate, kai jums nurodinėjama. Jums patinka reikšti savo individualumą ir greičiausiai esate kūrybingi ir išraiškingi.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Marškinėliai su šokiais

Jei mėgstate dėvėti marškinėlius su užrašais, ryškiai ir aiškiai perteikiančiais kokią nors žinutę, turbūt nebijote reikšti savo nuomonės. Tai gali pasitvirtinti ypač tuomet, jei ant jūsų marškinėlių esanti žinutė yra politinio pobūdžio. Kita vertus, tai taip pat gali reikšti, kad norite atkreipti į save dėmesį, demonstruodami, kad turite tam tikrus įsitikinimus, nors iš tiesų tai nebūtinai tiesa.

REKLAMA

Tik dizainerių drabužiai

Jei mėgstate nuo galvos iki kojų apsirengti dizainerių kurtais drabužiais, tai gali reikšti tam tikrus jūsų savivertės sutrikimus. Galbūt norite, kad žmonės jus vertintų už tai, kad turite finansinių galimybių tokius drabužius įsigyti, o ne už tai, kad viduje esate puikus žmogus. Prieš prisikabindami sau etiketę, pamėginkite parodyti, kas iš tiesų esate giliai viduje.

REKLAMA

Laisvi drabužiai

Manoma, kad plačius, laisvus drabužius dėvintys žmonės yra platesnio mąstymo, nei tie, kurie dėvi aptemptus drabužius. Nesate konservatyvūs ir dažnai žmonės jumyse mato laisvų pažiūrų asmenybę. 08/8Aptempti drabužiai

Aptempti drabužiai

Jei mėgstate dėvėti kūną aptempiančius drabužius, greičiausiai esate konservatyvūs. Turbūt nepasižymite itin plačiomis pažiūromis ir esate linkę neišeiti už visuomenėje nustatytų normų ribų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų