Kokia poza miegate? Tai atskleidžia intymiausias jūsų detales

Miegas ne tik gyvybiškai reikalingas gerai fizinei ir psichinei sveikatai – jo taip pat tiesiog norisi. Žinoma, miegoti patinka visiems, tačiau britų mokslininko dr. Chriso Idzikowski atliktas tyrimas rodo, kad miego pozos priklauso nuo asmenybės bei kultūros, rašoma bustle.com.

Miegantys ant šono yra laisvai bendraujantys ir atviri žmonės

Pasak Ch. Idzikowskio, jei miegate ant šono, greičiausiai mokate laisvai bendrauti ir esate atviri. Ant šono ištiestomis rankomis miegantys žmonės taip pat dažnai yra įtarūs ir ciniški. Be to, mokslininkas pastebi, kad miegant ant šono dažnai pabundama sustingus, todėl tokiems žmonėms gali būti sunkiau atsipalaiduoti. Rekomenduojama prieš einant miegoti ir tik atsibudus gerai pasirąžyti – taip bus mažesnė tikimybė iš lovos išlipti ne ta koja.

Ant kairiojo šono miegantys yra kūrybingesni

Pasirodo, kad yra skirtumas, ar miegate ant dešinio, ar ant kairio šono. Anot „Sealy“ atliktos apklausos, labiau ant kairiojo šono miegoti mėgstantys žmonės dažniau dirba rinkodaros ar reklamos srityje ir yra labiau išsilavinę.

Ant dešiniojo šono miegantys dažniau rūko

„Sealy“ apklausa parodė, kad miegantys ant dešiniojo šono dažniau rūko ir suvartoja daugiau kofeino, lyginant su kitomis pozomis miegančiais žmonėmis. Be to, šie žmonės dažniau dirba transporto ir pramonės srityse.

Vaisiaus poza miegantys žmonės trokšta paguodos

Į kūdikiams būdingą vaisiaus pozą miegodami susisukantys žmonės labiau už viską nori palaikymo ir paguodos, aiškina dr. Ch. Idzikowski. Susijusios jų savybės – vidinis trapumas, maskuojamas tvirta išore, drovumas ir meilumas, sąmoningumas, organizuotumas ir pasirengimas visiems gyvenimo iššūkiams, praneša „Sleep Junkie“. Tiems, kurie mėgsta miegoti būtent tokia poza, rekomenduojama po keliais pasidėti pagalvę.

Ant pilvo miegantys žmonės yra nerimastingi ir užsivertę darbais

Dr. Ch. Idzikowski tuos, kurie miega ant pilvo, rankas susidėję po pagalve, vadina „laisvai krentančiais“. Jei mėgstate būtent šią miego pozą, greičiausiai esate arogantiški ir mokantys bendrauti, bet kadangi dienos metu turite visą gausybę darbų, taip pat jaučiate daug nerimo.

REKLAMA

Miegantys ant nugaros turi didelių lūkesčių

Miegojimas ant nugaros, rankas susidėjus prie šonų, dar vadinamas kareivio poza, atskleidžia, kad sau ir aplinkiniams turite didelių lūkesčių. Kareivio poza miegantys žmonės taip pat dažniau knarkia.

Jūros žvaigždės poza miegantys yra puikūs draugai

Jei miegate ant nugaros, rankas susikėlę virš galvos, aplink pagalvę, esate jūros žvaigždės pozos miegotojai. Šie žmonės nemėgsta būti dėmesio centre ir puikiai moka klausytis, todėl yra labai geri draugai ir patikėtiniai.

Miegantys mąstytojo poza yra labai emocingi

Jei miegate ant šono, vieną ranką pasidėję po smakru, lyg būtumėte susitelkę į kontempliatyvias mintis, jūsų miego poza vadinama mąstytojo poza, ir reiškia, kad jūsų emocijos – lyg amerikietiški kalneliai, rašoma „Ranker“. Mąstytojai greitai peršoka nuo vienos emocijos prie kitos, o aplinkiniai nuolat turi aplink juos šokinėti.


Rašyti komentarą...
C
CCCP
2020-04-05 16:48:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vejai kaskokiai as meigu ir ant kairio sono ir ant desimio ir nerukau kur cia logika
Atsakyti
0

R
R
2020-04-04 11:07:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesąmonė visiška
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų