Kokia poza miegate su savo partneriu? Tai išduoda santykių detales

Miego pozos daug ką pasako apie žmonių santykius. Kai užmiegame, mūsų pasąmonė ima kontroliuoti kūną. Būtent todėl pasižiūrėjus, kaip užmiegame su antrąja puse, galima nemažai pasakyti apie santykius. Štai keletas miego pozų ir jų reikšmės.

1. Šaukšteliai

Pasak santykių psichologės Corrine Sweet, tik 18% porų taip miega – tai visai nedaug. Psichologės teigimu, tokia poza vienas iš dviejų prisiima saugotojo vaidmenį. Kūno kalbos ekspertė Patti Wood priduria, kad mažojo šaukštelio pozoje esantis žmogus išreiškia pasitikėjimą partneriu.

2. Laisvi šaukšteliai

Laisvi šaukšteliai – tai į šaukštelius panaši poza, paliekanti truputį erdvės tarp žmonių, kai jie nėra visiškai susiglaudę. Neseniai draugauti pradėjusios poros paprastai miega labai susiglaudusios, o laisvų šaukštelių pozą renkasi tada, kai kartu jau būna praleidę kiek laiko.

Paulas Rosenblattas, knygos „Dviese lovoje: porų lovos dalijimosi socialinė sistema“ autorius sako, kad tai – puiki poza gerai išsimiegoti. Tuo tarpu P.Wood primena, kad net ir ši, laisvesnė, poza vis tiek išreiškia „didžiojo šaukštelio“ rūpestį „mažesniuoju“.

4. Raizginys

Raizginio poza mieganti pora susipina rankomis ir kojomis ir miega vienas kitam atsukę veidus. Ši poza nėra labai dažna, bet kartais pasitaiko porai pasimylėjus arba santykių pradžioje. Kai kurios poros visada miega taip susiraizgiusios, bet psichoterapeutė Elizabeth Flynn Campbell įspėja, kad tai – ne būtinai geras ženklas: „Gali būti, kad pora pernelyg koncentruojasi vienas į kitą ir yra per daug vienas nuo kito priklausomi, kad galėtų miegoti atskirai.“

5. Raizginio išpainiojimas

Taip vadinama situacija, kai pora užmiega raizginyje, bet po minutės ar dešimties abu partneriai apsiverčia ir nurieda į savo lovos pusę. Taip miega vos 8 procentai porų – ekspertai sako, kad ši poza yra daug geresnė alternatyva miegojimui raizginiu. „Tai – kompromisas tarp intymumo ir nepriklausomybės. Ši poza leidžia iš abiejų dalykų pasiimti geriausia.“ – sako santykių psichologė Corrine Sweet.

6. Laisvi įsimylėjėliai

Abu partneriai miega vienas šalia kito, bet nusisukę į šonus ir jų nugaros nesiliečia. C.Sweet aiškina, kad tai – populiarus pasirinkimas. Taip miega net 27 procentai porų. Jos teigimu, tai rodo, kad poros ryšys artimas, bet santykiuose jie taip pat yra nepriklausomi ir pasitiki savimi, rašoma tips-and-tricks.co.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų