Kodėl išeinant iš namų svarbu atsisveikinti su vaiku?

Mes ne visą laiką sėdim namuose – juk tenka išeiti ir į darbą, ir į parduotuvę (ar kokiais kitais reikalais). Nieko baisaus tame nėra – bet tik jei atsisveikinam su vaiku. Kodėl tai svarbu?

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl nereikėtų išeiti neatsisveikinus – pasitikėjimas. Jeigu išeisite nieko nepaaiškinę, vaikas jaudinsis, išgyvens, jį apniks įvairios abejonės. Juk jam išsiskyrimas su mama yra pats baisiausias dalykas!

Jei išeisite neatsisveikinę ir nepasakę priežasties, vaikas liks vienas su savo skausmu, gilia nuoskauda ir klausimu: kodėl juo nepasitikite?

Kaip geriausia atsisveikinti?

  • Prieikite prie vaiko, apkabinkite ir pabučiuokite.
  • Su šypsena paaiškinkite, kad turite kuriam laikui išeiti (bet būtinai pabrėžkite, kad greitai grįšite).

Net jeigu ašarų išvengti ir nepavyks, vaikas jūsų tiesiog ilgėsis ir nekantriai lauks tėvelio ar mamytės sugrįžimo, o ne kankinsis graužiamas nežinomybės (kas vėliau gali daryti neigiamą įtaką jo psichikai).

Atsisveikinimas ir išsiskyrimas – svarbus ir neišvengiamas tapimo asmenybe procesas, todėl padėkite atžalai išgyventi jį lengviau!


Rašyti komentarą...
V
Va taip
2021-11-24 15:38:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visada atsisveikinu,bet niekada nesakau kad greitai gryšiu,sakau neužilgo turėčiau būti namie arba pusvalandžio bėgyje susitvarkysiu reikalus,nes būna gyvenime tokiu situaciju kada vaikas užsilaukti gali o čia koks insultas...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų