Kitokia istorija: numetusi 70 kilogramų nekenčiu savo kūno

35 metų mama Carolyn Docherty pasiryžo numesti svorio ir savo planą įvykdė. Jos svarstyklės ėmė rodyti net 70 kilogramų mažesnį svorį. Tačiau tai, kas turėjo atnešti džiaugsmą ir pasitikėjimą savimi, tapo tikru prakeiksmu – moteris savo kūno nekenčia dar labiau nei anksčiau.

Depresinės nuotaikos moterį apniko tuomet, kai ji pastebėjo, kad krentantis svoris jos kūną pavertė „senos moters kūnu“ - ant jos pilvo, krūtinės, rankų ir kojų atsirado didžiulis kiekis suglebusios odos.

Dėl to Carolyn, nepaisant numesto svorio, ir toliau vilki tokius pačius apdribusius ir laisvus drabužius kaip ir anksčiau.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kitokia istorija: numetusi 70 kilogramų nekenčiu savo kūno

„Sverdama beveik 130 kilogramų tiesiog nekenčiau savo išvaizdos ir visuomet jaučiau gėdą. Niekada nedėvėjau aptemptų marškinėlių, šortų ar kitų drabužių, kurie atidengtų daug odos. Visuomet vengiau žiūrėti į veidrodį, tad taip ir nesupratau, kaip sustambėjau. Atkreipiau dėmesį tik tada, kai iš mokyklos grįžę vaikai pareiškė, jog iš jų tyčiojamasi, nes aš tokia stora. Tuomet suvokiau, kad turiu kažką daryti“, - pasakoja Carolyn.

REKLAMA

Kai ji apsisprendė darytis skrandžio mažinimo operaciją, nenorėjo girdėti jokių gydytojų įspėjimų – jai atrodė, kad nieko negali būti blogiau nei ir toliau būti nutukusia.

„Tačiau dabar suprantu, kad turėti tiek suglebusios odos irgi yra labai blogai. Nekenčiu jos ir vėl neprisiverčiu pažiūrėti į veidrodį – jaučiuosi bjauri. Nors galėčiau dėvėti 10 dydžio drabužius, toliau jaučiuosi stora“, - pasakoja moteris.

Dabar ji bando sukaupti pinigų brangiai kainuojančiai (maždaug 8 tūkstančiai eurų) operacijai. Ji galėtų būtų kompensuojama tik tokiu atveju, jei perteklinė oda taptų kokių nors negalavimų priežastimi.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų